Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Eğilmez; AK Parti siyaset akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor

Eğilmez; AK Parti siyaset akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor

AK Partinin düzenlediği Siyaset Akademisinde Türkiye genelinde dereceye giren Emin Gitmez’e sertifikasını verdi. Eğilmez; “AK Parti Siyaset Akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor” dedi.

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2014 Salı 14:14
Eğilmez; AK Parti siyaset akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor

  İl Başkanlığında düzenlenen sertifika törenine İl Başkan Yardımcısı Hacı Yaygın ve Siyaset Akademisi Koordinatörü Fatih Kahya katıldı.

 

         AK Parti ile beraber siyaset anlayışının değiştiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, “Siyaset Akademisini ilk olarak AK Parti düzenledi. Ortaya çıkış sebebi ise, bu ülkede siyaseti sanki birileri yapar algısı vardı. O kişilerden başkası siyaset yapamazdı. AK Partinin düzenlediği siyaset akademisi sayesinde halkın geniş kesimlerinin siyasete girmesini sağladı. O algıyı değiştirdi. Alanında uzman hocalarımızın verdiği bilgilerle siyaset alanında bilgi sahibi olduk” diyerek Türkiye 4. Cüsü olan Emin Gitmez’e sertifikasını takdim ederek başarılar diledi.

 

       Türkiye genelinde dereceye girmekten memnun olduğunu dile getiren Emin Gitmez ise İl Başkanı Av. Yusuf eğilmez ve teşkilatın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com