Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Eczane Teknisyenleri Derneği bilgilendirildi

Eczane Teknisyenleri Derneği bilgilendirildi

Giriş Tarihi: 3 Nisan 2010 Cumartesi 17:51
Eczane Teknisyenleri Derneği bilgilendirildi

Şanlıurfa Eczane Teknisyenleri Derneği Sarayönü caddesinde bulunan Eczacı Konuk evinde gerçekleşti. Eczane teknisyenleri, kalfaları ve çalışnaların bir araya geldiği toplantıda 27. Eczacı odası başkanı Nejdet Bayık bilgi verdi. Bayık; Son dönemde yaşanan gelişmeler ve bizleri bekleyen yeni uygulamalar karşısında Ezcanelerimizi korumak ve eczane çalışanları daha dikkatli olması gereken husular üzerinde durduk. dedi.

Şanlıurfa Eczane Teknisyenleri Derneği başkanı Aydın DAĞ; Mesleki sorunlarımızı, ortak konularımız ve yeni yapılanmakta olan Eczane teknisyenleri mesleğinin konumu, görevi ve yetkilerini değerlendirdik. Eczacı çalışma koşulları ve mesleki bilgilerni konuştuk. Üyelerimizin yaklaşık olrak % 90'ı katıldı. Bir nevi eğitim içi seminer diyebiliriz. Bu tür toplantılarımız devam edecek.

Ezcane çalışma şartları gündeme geldi. Bir de hastalarımızın "Yüzdelik" ve "muayene" ücretleri konusunda bizleri anlayışla karşılaşmalarını istirham ediyoruz.

Bu yüzdelik ve muayene ücretleri olmadan Eczaneler ayakta duramayacaklar. Hastalarımız bu durumu gözönünde bulundurmaları gerekli diye düşünüyoruz dedi.

Ömer ASLAN/ www.balikligol.com

http://balikligol.com/images/news/1636.jpg

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da çocuk istismarı sempozyumu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com