Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eczacılar odasından Sağlık Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

Eczacılar odasından Sağlık Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

Şanlıurfa Eczacılar odası genel sekreteri Süleyman Acar, oda saymanı Ali Erdem ve beraberindeki heyetle Harran Üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunu ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2015 Çarşamba 09:08
Eczacılar odasından Sağlık Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunu müdürü Prof. Dr. Hasan Akan, meslek yüksek okul sekreteri Mehmet Durmaz, müdür yardımcıları Reşat Dikme ve Mahmut Padak ve Eczane hizmetleri program başkanı Semahat Doğru tarafından karşılanan "Şanlıurfa Eczacılar odası yetkilileri" bu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Sağlık Hizmetleri meslek yüksek okulumuz bünyesinde geçen sene açılan ve aktif olarak öğrenci alan "Eczane Hizmetleri" programı konusunda bilgi alışverişi yapıldı. "Eczane Hizmetleri" programının Harran Üniversitesi bünyesinde açılmış olması don derece sevindirici bir durum olduğu ifade edildi. Bundan sonra gereken tüm destekleri vereceklerini ve Eczacılık Hizmetlerinde okuyan öğrencilere staj imkanlarını sağlayacaklarını beyan ettiler..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com