Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi E-ticaret

E-ticaret

E-ticaret sistemi bulunan firmaların mağazaları 7/24 açık demektir.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2016 Pazartesi 12:33
E-ticaret

 

 

E-ticaret sistemi bulunan firmaların mağazaları 7/24 açık demektir. İnternetin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren bu terim internet üzerinden ürün ticaretini ifade etmektedir. Gelişen teknoloji pek çok alanı etkilediği gibi ticaret alanını da etkilemiştir. Haftanın her günü ve saati ürün satış imkanı sunan bu sistem ile daha geniş satın alma imkanları tanınmaktadır. Oldukça hızlı veri aktarımı ve ticaret imkanı sunduğu için tasarruf gerçekleştirilmesine de olanak sağlamaktadır. Daha fazla çeşittin bir arada sunulabilmesine sağladığı olanak ile müşteri memnuniyetine katkıda bulunmaktadır.

 

Elektronik ortamda gerçekleştirilen ticaretlerde kullanılan yazılımın görselliği ve işlevselliği büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde de oldukça gelişim göstermekte olan ticaret sitesi yazılımı sağlayan şirketlerin başında ticimax gelmektedir. Ücretsiz deneme imkanı sunmasının yanı sıra yüksek indirim imkanları sağlayan ticimax ülkemizin en gelişmiş elektronik ticaret yazılım sistemlerini sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen elektronik ticaret şirketlerine sunduğu hizmetler ile bilinmekte olan firma sunduğu modüller ile dünyaya açılma fırsatı tanımaktadır. Daha önce gerçekleştirilen işler ve hizmet yelpazesi http://www.ticimax.com/ üzerinden incelenebilmektedir. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com