Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Duraklardaki halk bilinçlendirildi

Duraklardaki halk bilinçlendirildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ‘Madde Bağımlılığı Mücadelesinde Biz Varız, Ya Siz?’ projesi kapsamında vatandaşlara uyuşturucu ve madde bağımlılığı hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2015 Perşembe 22:18
Duraklardaki halk bilinçlendirildi

    Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önünde kurulan stantta Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, duraklarda duran vatandaşları  ve halk otobüsün içindeki yolcuları bilgilendirdi.
    Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında Madde Bağımlıları ve uyuşturucuyla mücadele konusunu ela alan Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde kurduğu stantlarda vatandaşlara bilgilendirme broşürü dağıtıyor.
    Vatandaşların taktirini toplayan çalışmayla birlikte Ailelerin madde bağımlılığı ve uyuşturucu hakkında bilgi sahibi olması hedefleniyor.
    Büyükşehir Belediyesi olarak madde bağımlılığı konusunda çalışma başlattıklarını ifade eden  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, “Madde Bağımlılığıyla ilgili başlattığımız projeyle Ailelerin ve toplumdaki her ferdin dikkatini çekmek için sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında bilgilendirme yaparak vatandaşlara ulaştık. Günümüzde madde bağımlılığı önemli bir problem toplum ve aileler için buna dikkat çekmek, aileleri uyarmak ve    ailelerin çocuklarıyla nasıl iletişime geçmesi ile onların takibini sağlamak adına projemizi sürdürüyor. Arkadaşlarımızla birlikte broşürler dağıtıp bir takım faliyetler yürüteceğiz. Verilen desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
    AK Parti Şanlıurfa Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Başkanı Hasan Suyun ise, “AK Parti Şanlıurfa il teşkilatı olarak kurulan Uyuşturucuyla mücadele komisyonunda vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. inşallah vatandaşlarında verdiği desteklerle madde bağımlılığını sonlandıracağız” dedi.
    AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Ahmet Başak, “Uyuşturucuyla mücadele, terörle mücadeleden daha zor.  Kendi çocuklarımıza sahip çıkmamız için ve annelerin ağlamaması için hep birlikte bu konunun üzerinde durmamız lazım” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com