Advert
Advert
Advert

Dünyanın En İyi Protein Tozları

Kişiler spor yaparlarken yan ürünler kullanarak bu sporlarını desteklemeyi düşünüyorlar. Amerika, Almanya ve Türkiye merkezli markalar arasından seçimlerini yapacak olan kişiler Multipower Whey protein ile birlikte alabilecekleri en iyi ürünlerden birisini satın almış oluyorlar.

Dünyanın En İyi Protein Tozları
Dünyanın En İyi Protein Tozları admin

 

Kişiler spor yaparlarken yan ürünler kullanarak bu sporlarını desteklemeyi düşünüyorlar. Destekleyecekleri ürünleri tercih ederken ise çok büyük bir kararsızlık ortaya çıkıyor. Bir yandan doğru tarzdaki ürünü seçmeleri gerekirken bir yandan markalara karar veriyorlar. Sağlıklarını asla tehlikeye atmak istemeyen kişiler bu doğrultuda tamamen kendisini kanıtlamış ve çok sayıda kullanıcısı olan ürünlere yöneliyorlar. Protein tozları son dönemin en çok tercih edilen spor besinleri olurken kişiler rahatlıkla bu besini kullanarak kas oluşumunu hızlandırabiliyor. Buna ek olarak günlük protein ihtiyaçlarının tamamı bu ürün ile birlikte karşılanmış oluyor.

Sektör içerisinde protein tozu üretimi yapan çok sayıda ülke ve marka bulunuyor. Amerika, Almanya ve Türkiye merkezli markalar arasından seçimlerini yapacak olan kişiler Multipower Whey protein ile birlikte alabilecekleri en iyi ürünlerden birisini satın almış oluyorlar. 2015 senesinde en iyi protein tozu olarak seçilen bu ürün günümüzde de bu unvanının hakkını vermeye devam etmektedir. Birçok farklı aromasıyla karşımıza çıkan bu ürün kişilerin her zaman en kaliteli ve saf şekilde proteini almalarını sağlamaktadır. Bu aşamada kullanıcılara 5 farklı aromayla sunulmaktadır. Çikolata-karamel, çilek, muz-mango, vanilya ve çikolata seçenekleri ile üretilmektedir. Almanya merkezli olarak üretilen bu ürün ülkemizde ithal edilerek kullanılırken vanilya aromalı olan ürünü ülkemize gelmemektedir. Bu doğrultuda kişiler diğer ürünleri su, süt ya da meyve suları ile karıştırarak kullanabilirler.

Birçok protein tozunda olduğu gibi bu ürün için de bir ölçek 30 gram gelmektedir. 30 gramın içerisinde 24 gram protein bulunurken bu protein ile birlikte miktar %80 oranında olmaktadır. Buna ek olarak kişiler bir ölçek bu üründen aldıklarında BCAA ve glutamine de almış olacaklardır. Kalan küçük kısım bu tarz ürünler ile doldurulmuşken kişilerin kas oluşumları çok ciddi biçimde hızlanmaktadır. Buna ek olarak dayanıklılığı ve gücü arttırıcı etkisi de bulunmaktadır. Doğru bir biçimde kullanılırsa kısa süre içerisinde etkileri net bir şekilde görülmeye başlamaktadır. Genel olarak ilk başlangıçta kişilerin günde 1 servis almaları gerekmektedir. Ürünün içerisinde çıkan ölçek 10 gramlık olduğundan 1 servis için 3 ölçek ürün kullanarak gerekli servis hazır edilir.

Bunun sonrasında kişiler yaklaşık olarak 400 ml. sıvı ile bunu karıştırarak kullanıma hazır hale getirirler. Kullanım için hazırlanan bu ürün spor yapılan günlerde spordan hemen sonra tercih edilmektedir. Buna ek olarak kişiler spor yapılmayan günlerde kalktıktan hemen sonra bu ürünü tüketebilirler. Sporları ileri seviyelere doğru ilerleyen kişiler birkaç ay sonrasına servis miktarını günde 2’ye çıkarabilmektedir. Bu durumda kişiler spordan önce ve sonra olmak üzere günde 2 servis kullanmaya başlarlar. Spordan önce alınan servisin 20-30 dakika öncesinde alınması önerilmektedir. Protein tozu izole protein içerdiğinden kişilerin spordan bundan yararlanması için emilimin gerçekleşmesi gerekmektedir. Spor öncesinde kullanıldığında biraz süre gerekmesinin sebebi de budur.

Bu ürünü satın almak isteyen kişiler Fitbull sitesinden günün 24 saati ürüne ulaşabilmektedir. Ürün site üzerinden 289 TL fiyat ile satılırken fiyat olarak diğer protein tozlarının üzerinde yer almaktadır. Ancak 2000 gram ağırlığındaki bu paketler için ödenene bedel en iyi protein tozunun alınması sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Kişiler dünyanın en kaliteli spor besinlerinden birisini alırken bu sayede istedikleri sonuçları da alabilirler. Kredi kartına taksit imkânı da sunulduğundan kişiler çok rahat bir biçimde ödemelerini yapacaklardır. Her gün siteden yüzlerce kişi alışverişlerini yaparken kullanıcılar rahatlıkla ürünleri temin edeceklerdir. 

Multipower Whey protein Multipower Whey Multipower
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle