Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Dünyanın En Eski Şehri Urfa, EMİTT Fuarı'nda

Dünyanın En Eski Şehri Urfa, EMİTT Fuarı'nda

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2011 Perşembe 20:58
Dünyanın En Eski Şehri Urfa, EMİTT Fuarı'nda

Dünya’nın en eski şehri, 11 Bin 500 yıllık tarihi geçmişe sahip Şanlıurfa, bu yıl 15. si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) fuarında yerine aldı.

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı,  ŞUTSO(Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası) ve ŞURKAV işbirliğinde EMITT Fuarı’nda açılan Şanlıurfa standına, ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Konservatuar Birimi bünyesinde faaliyet gösteren Sıra Gecesi Topluluğunun konserleriyle ayrı bir renk kattığı Şanlıurfa stadına ilk gün ziyaretçi akını yaşandı.

Şanlıurfa Valiliği adına Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi, Şanlıurfa Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe, Karacadağ Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Orhan Karakoyun, ŞUTSO adına Genel Sekreter M.Emin Bayaslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kılıçoğlu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ ve Valilik İl Kültür Müdürü Selami Yıldız’ın  hazır bulunduğu standı ziyaret edenler arasında ünlü isimler dikkat çekti.

        İstanbul, Mardin, Burdur Valileri ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ile çok sayıda belediye başkanının ziyaret ettiği Şanlıurfa standında konuklara Şanlıurfa’nın simgesi olan isot, fıstık v.b birçok hediyenin yanı sıra kentin tanıtımını sağlayan harita, broşür, cd gibi materyaller verildi.

       Konuk ülke “Yemen” sponsorluğunda, 60 ülke, 100'ü aşkın il ve ilçe ile 4000 davetlinin katılımıyla açılışı yapılan fuarda “Şanlıurfa Standı”nı ziyaret edenlere Dünyanın en eski şehri Urfa’nın ören yerleri tanıtılıyor.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com