Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Dünyanın en akıllı insanı" Şanlıurfa'da

"Dünyanın en akıllı insanı" Şanlıurfa'da

Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediyesi tarafından organize edilen 'Benim Evim Okulum' projesi kapsamında, dünyanın en akıllı insanı olarak bilinen Erdal Demirkıran, Eyyübiyeli öğrencilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2014 Perşembe 18:26

Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen ‘Benim Evim Okulum’ projesi çerçevesinde, noter onaylı dünyanın en akıllı insanı olarak bilinen Erdal Demirkıran, bugün Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda, Eyyübiyeli öğrencilerle buluşarak, onlara gelecekte nasıl bir yol çizecekleri konusunda bilgiler aktardı.

Erdal Demirkıran’ın söyleşisine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, eşleri Ayşe Ekinci, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sait Ardan, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve Eyyübiye İlçesinde pilot lise okulları olarak seçilen okulların öğrencileri katıldı.

Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik, sabah ve öğlen olmak üzere 2 seans olarak yapıldı. Dünyanın en akıllı adamı Erdal Demirkıran, hayatının da içerisinde yer aldığı birçok konuyu öğrencilere anlatarak nasihatlerde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren söyleşide ara ara bazı konularda öğrenciler, yapılan bazı esprilere gülerek Demirkıran’ı anlatımlarından dolayı alkışa tuttular.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gerçekleşen bu etkinlikle ilgili öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı. Öğrencilere, Geleceğin iş, adamları, doktorları, mühendisleri olacaksınız diyen Başkan Ekinci; “bu proje kapsamında biz, dezavantajlı bölgelerdeki öğrencilere yönelik olarak ufku açık hocalarla sizleri bir araya getirdik. Burada yapılacak olan anlatımlardan çıkaracağınız dersler olacak. Bizim burada yaptığımız, böyle programlar aracılığıyla sizlerin içindeki cevheri ortaya çıkarmak. Keşke dememek adına bundan sonra hayatımızı çok daha iyi planlamamız gerekiyor. Eğer öğrenciysek, çok iyi bir öğrenci olacağız, eğer yöneticiysek, çok iyi bir yönetici olacağız. Bundan sonra çok iyi bir aile babası, aile bireyi olacağız. Vatanımıza, milletimize hayırlı birer evlat olacağız.” Dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com