Advert
Advert
Advert

Dünyada ilgi çeken fotoğraf kareleri Bursafotofest'te

4. Uluslararası Bursafotofest Kapsamında açılan uluslararası fotoğraf sergisi, 160 sanatçının bin 600 fotoğrafı ve 60 sergiyle fotoğraf tutkunlarını görsel geziye çıkarıyor.

Dünyada ilgi çeken fotoğraf kareleri Bursafotofest'te
Dünyada ilgi çeken fotoğraf kareleri Bursafotofest'te

Bu yıl 4’üncüsü yapılan Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında açılan uluslararası fotoğraf sergisi, fotoğraf meraklıları tarafından ziyaret ediliyor.

Bursa Kent Konseyi (BKK) ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle bu yıl 4'üncüsü yapılan Uluslararası BursaFotoFest, tüm hızıyla devam ediyor. Festival kapsamında Atatürk Kongre Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda açılan uluslararası fotoğraf sergisi ise her kesimden insanın ilgisini çekiyor. 160 sanatçının çalışması, bin 600 fotoğraf ve 60 serginin yer aldığı fotoğraf sergisi, gezenlere görsel şölen yaşatıyor. Yerli ve yabancı usta isimlerin efsane olmuş fotoğraf kareleriyle yer aldığı sergi, dünyanın farklı mekanlarından ve insan portrelerinden bakış açısı sunuyor. 160 sanatçının 1600 fotoğrafının ve 60 serginin yer aldığı sergi, 21 Aralık’a kadar her gün saat 10.00-22.00 arasında ziyaret edilebiliyor.

Sergide, Carlos Spottorno, Chris Steele-Perkins, Martin Roemers, Park Jongwoo, Ron Haviv, İzzet Keribar, Kamil Fırat, Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Timurtaş Onan, Nikos Pilos, Alberto Modiano, Dr. Işık Akgün, Ercan Aslan, Leyla Emektar-Kemal Kaya, Mehmet Demirci, Mehmet Kaçmaz, Nezih Tavlaş, Ralf J. Diemb, Pınar Lauridsen, Sadık Üçok, Saygun Dura, Sultan Aslan, Tahir Ün, Tuğrul Çakar, Yusuf Aslan, Abit Kullebi, Ahmet Çetin, Birgül Yıldırır, Cem Vural, Ceyhun Kandemir, Fahrettin Beceren, Fatih Çınay, Fatih Özenbaş, Gürsel Egemen Ergin, Mehmet Dağ, Nazan Aşkallı, Ömer Yağlıdere, Önder Turacı, Suat Oktay Şenocak, Serap Yavuz, Teberik Kölgeli, Tuğba Turan, Zeynep Diniz gibi sanatçılar ile Depo Photos, Mahzen Photos, Mimar Sinan Üniversitesi, Roche Foto Kulübü, Serhat Kalkınma Ajansı, BKK Engelliler Meclisi, BKK Yabancılar Çalışma Grubu, BUFSAD, BKK Fotoğraf Çalışma Grubu, if Photo Collective, NİŞ Fotoğraf Kulübü, Oyak Renault Fotoğraf Topluluğu, Osman Önder Fotoğraf Atölyesi, TOFAŞ Fotoğraf Topluluğu ve Yaşamak Lazım Fotoğraf Grubu’nun sanatsal değeri olan fotoğrafları yer alıyor. (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu