Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Dünya Tiyatro Günü Kutlamalarında ilginç Görüntüler-VİDEO

Dünya Tiyatro Günü Kutlamalarında ilginç Görüntüler-VİDEO

Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Oyuncuları, “Dünya Tiyatro Günü” dolayısıyla Şair Nabi Kültür Merkezi’nde bir açıklama yaparak ardından belediye önünde vatandaşlara karanfil dağıttılar.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2012 Salı 17:46
Dünya Tiyatro Günü Kutlamalarında ilginç Görüntüler-VİDEO

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ ile Belediye Başkan Yardımcısı M. Fevzi Yücetepe'yi de makamında ziyaret eden tiyatrocular, Urfalıların Dünya Tiyatro Gününü kutladıklarını ifade ettiler.
Başkan Yardımcısı Yücetepe’yı ziyaret eden oyuncular, Şanlıurfa Belediyesi’nin sanata, kültür ve sosyal işlere verdiği desteğe dikkat çekerek, bu desteğin devam etmesi temennisinde bulundular.
Tiyatrocuların ''Dünya Tiyatrolar Günü''nü kutlayan Yücetepe, belediyecilik hizmetlerinin sadece fiziki yapıdan ibaret olmadığını, kültür ve sanat faaliyetlerine de önem verilmesi gerektiğini vurgulayarak belediye olarak bu alanda önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Çocuklara ve yetişkinlere olmak üzere yılda 8 farklı oyun sahneleme başarısı gösterdiklerini kaydeden Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Yönetmen Yardımcısı Rıdvan Genç, topluluk olarak büyük bir özveriyle çalıştıklarını, devlet ve profesyonel tiyatroların sergiledikleri performansla oyunlarını sahnelediklerini belirtti.
Genç ve oyuncular, belediye binası önünde vatandaşlara Dünya Tiyatro Günü nedeniyle karanfil dağıttı.
www.balikligol.com

Dünya Tiyatro Günü Kutlamalarında ilginç... ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com