Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Dünya devi Kordsa Global Şanlıurfa'ya yatırıma geliyor

Dünya devi Kordsa Global Şanlıurfa'ya yatırıma geliyor

Dünyanın lider naylon ve polyester iplik, kord bezi ve tek kord üreticisi olan Kordsa Global yetkilileri, yatırım fırsatlarını yerinde incelemek üzere geldikleri ilimizde, ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin’i ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2013 Pazartesi 11:47
Dünya devi Kordsa Global Şanlıurfa'ya yatırıma geliyor

Gerçekleşen ziyarete Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Kordsa Global İnsan Kaynakları ve Bilgi Teknolojileri Başkan Yardımcısı Hakan Öker, Finans Direktörü Algan Uzunkol, Operasyon Başkan Yardımcısı Cenk Alper, Operasyon Direktörü Nuri Düzgören ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak katıldı. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin’i de makamında ziyaret ederek ilimiz hakkında bilgi aldı.

1. ve 2. OSB'deki yatırım yerlerinin incelenmesiyle başlayan Şanlıurfa ziyaretinde, hem hali hazırdaki atıl tesisler hem de 2. OSB'de yer alan altyapısı hazır uygun alanlar etüt edildi.  Daha sonra Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. İlhan Karakoyun, İşkur İl Müdürü Necdet Karasevda, Belediye Başkanı Dr. A. Eşref Fakıbaba ziyaretleri gerçekleştirilerek bölgede yatırım ortamı ve genel anlamda Şanlıurfa hakkında bir veri çalışması yapıldı.

Yaklaşık 30 Milyon TL'yi bulacak olan ve 150 kişiye istihdam sağlaması planlan yatırım ile ilgili bölgede incelemelerde bulunan heyete,  Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman,  Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak eşlik ederek bölge hakkında detaylı bilgileri paylaştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com