Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya DÜNYA Ailesi 23. buluşmasını Urfada Gerçekleştirdi

DÜNYA Ailesi 23. buluşmasını Urfada Gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2011 Perşembe 20:42
DÜNYA Ailesi 23. buluşmasını Urfada Gerçekleştirdi

 

DÜNYA Ailesi 23. buluşmasında

2011 yılı hedeflerini belirledi

DÜNYA Gazetesi’nin Geleneksel Bölgeler Toplantısı, 'Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da gerçekleştirildi. DÜNYA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent başkanlığında bir araya gelen Türkiye’nin dört bir yanındaki DÜNYA temsilcileri, 2011 hedeflerini belirledi.

DÜNYA Ailesi  31’inci yılında 23’üncü kez  Şanlıurfa’da bir araya geldi.  Şanlıurfa  El-Ruha Otel’de düzenlenen geleneksel ‘Bölgeler Toplantısı’nda, DÜNYA’nın 2011 hedefleri belirlendi. DÜNYA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent başkanlığında yapılan toplantıda gazetenin ve grup şirketlerinin yöneticileri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki temsilciler bir araya geldi. 2 gün süren toplantılarda, 2011’in bir değişim yılı olduğu belirtilerek, yeni dönem çalışmaları ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan DÜNYA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent,  “23’üncü kez bir aradayız. Kurucumuz Nezih Demirkent’i kaybedişimizin 10’uncu yılı. Son 10 yıldır benimle birlikte zorlu süreçleri atlatarak, bugünlere geldiğim arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah daha nice 10 yılları bir arada geçiririz. Daha çok güçlenerek, daha iyi yerelere geleceğimize inancım tamdır” diye konuştu.

Demirkent’in sözü devrettiği DÜNYA Gazetesi Bölgeler Koordinatörlüğü Danışmanı Hasan Yılmaer ise, tarihi 15 bin 500 yıl önceye dayanan ‘Peygamberler Şehri Urfa’da DÜNYA Ailesi olarak bir araya gelmekten kıvançlı olduğunu belirtti. DÜNYA Gazetesi temsilcisi olmanın kolay kazanılan bir yetenek olmadığının altını çizen Yılmaer, “Kriz yılının ardından bir toparlanma yılı yaşandı. Temsilcilerimize, bürolarımıza bu süreçte daha büyük iş düşüyor. Peygamberler şehrinde yeni projelerimizi belirlerken, hepinize Hz. Eyüb’ün sabrını, Hz. İbrahim’in gücünü diliyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıda konuşan DÜNYA Gazetesi Baş Yazarı Osman Saffet Arolat da 2011’in seçim yılı olduğuna işaret ederek, “Bir değişim dönemine girdik, buna ayak uydurmamız gerekiyor. Bu süreçte hem iş dünyası içinde hareketler yaşanacak hem de değişen koşullarla pek çok yeni yatırım yapılacak. Bizim ‘Anadolu’nun Sesi’  olma vizyonumuzu bu süreçte devam ettirmemiz lazım” diye konuştu.

Son sözü alan DÜNYA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, geride bıraktığımız 2010 yılını artıları fazla bir yıl olarak tanımlayarak, “2009’a göre 2010 yılında bir hayli değişime imza attık. Mizanpaj olarak gazete değişti, haber kalitemiz yükseldi. Manşetlerimiz günlerce televizyonlarda konuşuldu. Yaptığımız işlere tepkiler geldiyse de her hangi bir yalanlama gelmedi. Özetle bir bağımsız ve tarafsız yayın olarak prestijimizi oldukça artırdık. Katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  Güldağ, 2011’in yükselen bir yıl olduğunun da altını çizerek, yeni projeleri temsilcilerle paylaştı.

Toplantıya ayrıca DÜNYA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Erdem Top, DÜNYA Gazetesi Genel Müdürü Hülya Koç,  DÜNYA Gazetesi Bölgeler Koordinatörü Sait Ravanoğlu ve Reklam Müdürü Meral Ögat ile birim amirleri katıldı.

KENT LİDERLERİ DÜNYA TOPLANTISI’NA KATILDI

DÜNYA’nın Geleneksel Bölgeler Toplantısı, Şanlıurfa liderlerinin de gündemiydeydi. Toplantıyı ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eyüp Sabri Ertekin, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Muzaffer Satış, Şanlıurfa Genç İşadamları Dernek Başkanı Mehmet Öksüzoğlu ve Şanlıurfa Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Derneği Başkanı Vildan Polat bir yemek ile DÜNYA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent ve DÜNYA yöneticileriyle bir araya geldiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com