Advert
Advert
Advert

Peygamberler şehri Urfa'yı tecavüzcü coşkular mekan tutmuş!

Peygamberler şehri olan Şanlıurfa'da filkmlerde gördüğümüz Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun hikayeleri gerçek olduğu iddia ediliyor.

Peygamberler şehri Urfa'yı tecavüzcü coşkular mekan tutmuş!
Peygamberler şehri Urfa'yı tecavüzcü coşkular mekan tutmuş!

Şanlıurfa'da belli bazı cafe ve mekanları mesken tutmuş bu şahıslar tuzaklarına düşürdükleri genç kızların geleceğini karartmaya devam ediyorlar.

Altlarında son model araçları olan ve ceplerinde bol paraları olan bu zengin züppeleri hergün ağlarına düşürdükleri genç kızların geleceğini karartıyorlar.

ARKALARINDA DAYILARI VAR!

peygamberler şehri Şanlıurfa'da belli bazı cafe ve mekanları mesken tutmuş bu züppe, hayat karartan gençlerin arkasında belini dayayacağı sağlam dayıları olduğu için kimse karışamıyor. Hayatlarını karartığı kızları yüz üstü bırakan bu genlerin arkaları olduğu için kızları tehdit ediyorlar. kızlar da korkularından şikayetçi olamıyorlar.

"REKTÖRLÜK VE MİLLİ EĞİTİM KIZLARI UYARMALI"

Genç kızları kandırarak ağlarına düşüren ve gittikçe çeteleşen bu çirkef gençlere karşı Emniyet birimlerinin harekete geçmesi gerektiğini söyleyen Şanlıurfa Sivil Toplumu İzleme Platformu Başkanı Faruk Akbaş; "Milli eğitim müdürlüğü lise son sınıf öğrencilerine, Rektörlüğün ise üniversite döneminde öğrencileri bekleyen tehlikeleri anlatan bir eğitime tabi tutmaları gerekmektedir. Anne babalar çocuklarını gözetim altında tutmalı. gezdiği arkadaş çevresini sürekli takip etmelidirler" diye uyarıda bulundu.

"KENDİ NAMUSUNU BİLEN BAŞKASININ NAMUSUNA KÖTÜ GÖZLE BAKMAZ"
Bu namusuzluğu yapan gençleri ve arka çıkan ailelerini, dayılarını sert bir dille eleştiren Faruk Akbaş; "Kendi namusunu bilen başkasının namusuna kötü gözle bakmaz!. Zengin Babalar bilmelidirler ki çocuklarına engel olamazlarsa yarın aynı felaket ya onların çocuklarının yada yakınlarının başına gelecektir. kimsenin parası var diye başkasının hayatını karartma hakkı yoktur" dedi.

www.balikligol.com ÖZEL HABER

 

REKTÖRLÜK URFA MİLLİ EĞİTİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Güvenlik murat     2016-06-19 Amin mirsad bir kurtulsak su it surusunden
hasan     2016-06-17 şehirde bir sürü bu şekilde çalışan cafeler var. özellikle ailesi ile bağları güçlü olmayan kızları hedef seçiyorlar. burada bir şekilde uyuşturucu tuzağına düşürülenlerde çok. emniyet bunları biliyor ama ne derece önlem alıyor bilmiyorum
Mirsad     2016-06-17 Allah bin belalarini versin bu hayasiz köpeklerin. Allah onlara fırsat vermesin...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı