Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim DÜ İlahiyat Fakültesi öğrencilerine oryantasyon eğitimi

DÜ İlahiyat Fakültesi öğrencilerine oryantasyon eğitimi

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine oryantasyon eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2015 Salı 23:52
DÜ İlahiyat Fakültesi öğrencilerine oryantasyon eğitimi

Diyarbakır Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesine yeni başlayan hazırlık sınıf öğrencilerinin, çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacı ile Oryantasyon eğitimi verildi. 

Kongre merkezinde gerçekleşen eğitime İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulkerim Ünalan, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Necim Çelik, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulkerim Ünalan bir konuşma yaparak, öğrencilere öğrenim sürdürecekleri bölümleri tanıtmak ve uyum sürecini hızlandırmak için oryantasyon eğitimi düzenlediklerini belirtti.

İlahiyat Fakültesi öğrencisi olmanın verdiği misyon ve sorumluluğun bilincinde olunması gerektiğini belirten Ünalan, “İlahiyat Fakültesinde eğitim alan tüm öğrencilerin fakültenin ahlakına layık olması gereklidir.” şeklinde konuştu. (Emrah Deniz - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com