Advert
Advert
Advert

Dr.Korkmaz'dan Eczacı Odasına ziyaret

Dr.Korkmaz'dan Eczacı Odasına ziyaret
Dr.Korkmaz'dan Eczacı Odasına ziyaret

OP. DR. KORKMAZ’DAN ECZACI ODASINA ZİYARET

 

“Şanlıurfa’nın Başhekimi” sloganı ile yola çıkan ve Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinden istifa ederek, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Op. Dr. İzzet Korkmaz, destek turlarına devam ederken, destek turları kapsamında bugün 27. Bölge Eczacı Odasını ziyaret ederek, destek istedi.

 

 Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, 27.Eczacı Odası Başkanı Necdet Bayık ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

 

27. Bölge Eczacı Odasını ziyaret eden, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, 27.Bölge Eczacı Odası Başkanı Ecz. Nejdet Bayık ve Eczacı Odası üyeleri ile sohbet ederek, Milletvekili olma yolunda Eczacılardan destek istedi.

 

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz’ın odalarını ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten 27. Bölge Eczacı Odası Başkanı Ecz. Nejdet Bayık, “Bilindiği gibi yakında seçim var. İzzet Bey’de bizi ziyarete geldiler. Sevdiğimiz, saydığımız biri olan İzzet Korkmaz kardeşimiz, Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı, Kendilerine başarılar diliyoruz. İnşallah kendileri içinde, Şanlıurfa’mız içinde hayırlı olur” dedi.

 

     Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz ise, Aday Adayı olmak maksadıyla, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinden istifa ettiğini hatırlatarak, “Şimdi de Milletvekili olarak insanlarımızın sorunlarına çözüm bulmak için Ankara’da gayret sarf etmeyi amaçladığımdan dolayı Aday Adayı oldum ve Sivil Toplum Kuruluşlarını, esnafımızı ve vatandaşlarımızı dolaşarak desteklerini istiyorum” Dedi.

www.balıklıgöl.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu