Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Drama eğitimi alan öğrencilere ziyaret

Drama eğitimi alan öğrencilere ziyaret

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2010 Çarşamba 06:03
Drama eğitimi alan öğrencilere ziyaret

Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan "Drama Eğitimi İle Çatışma ve Sorun Çözme becerileri Kazandırma" Projesi kapsamında 180 öğrenciye drama eğitimi verilmektedir.

Bu proje ile Öğrencilerin Öfke duygusunu yönetme becerisini geliştirmek, Kendi problemleri için çözüm yollarını üretebilmek ve bunlar arasında seçim yapabilmek, şiddet kültürü yerine sorunları hoşgörü ve diyalog ile çözmenin önemini kavramalarını vb. becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır.

Projeye katılan bir grup öğrenci proje koordinatörü Emin Özdemir başkanlığında Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ve Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Aslıhan'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin de böyle projelerin İlimizde yapılmasının çok önemli olduğunu öğrencilerimize kazandırılan olumlu davranışların toplumumuzun geleceği açısından yararlı olacağını ve bu tür projeleri daima destek verecekleri ifade ettiler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz

Birecik'te Sahnelendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com