Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Dr. Nezif Kutluoğlu AK Partiden istifa etti

Dr. Nezif Kutluoğlu AK Partiden istifa etti

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2011 Cuma 14:14
Dr. Nezif Kutluoğlu AK Partiden istifa etti

Şanlıurfa AK Parti teşkilatında Milletvekili aday adayı olmak için istifalar devam ediyor. Bugün Dr. Nazif Kutluoğlu parti teşkilatı görevinden istifa etti.

AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi olan Dr. Kutluoğlu önceki dönemde de Milletvekili aday adayı olmuş fakat aday olamamıştı.

Bilindiği gibi daha önce AK Partiden Daha önce AK Parti Disiplin Kurulundan Nabi Aksoy, Abdülgani Hartavi, Ömer Taş, Önceki gün AK Parti İl Yönetiminden Abdullah Barut, Kemal Saraçoğlu, Fevzi Demirkol, Mustafa Hekimoğlu, Mustafa Ağadayı, İsmail Güneş, Hüseyin İnan, Faruk Atlas, Veysel Polat, Remzi Canbeyli ve Ceylanpınar ilçe başkanı Mehmet Kahraman Milletvekili aday adayı olmak için istifa etmişlerdi.

 

Dr. Nazif Kutluoğlu Kimdir?

1952 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı. 1977 yılında Hacetepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 30 yıldır Şanlıurfa’da hekimlik yapan Kutluoğlu; 25 yıldır Serbest hekim olarak görev yapıyor.1977–1980 yılları arasında İl Sağlık Müdür Vekilliği de yapan Kutluoğlu; 12 yıldır MÜSİAD’da üye olarak bulunuyor. Hz.İbrahim Halillah Kültür ve Eğitim Vakfı Mütevelli heyeti üyeliğini 17 yıldır aralıksız yürütüyor. Şanlıurfa’da Tomoğrafi, MR ve ilk Özel hastane kuruluşlarında müteşebbis olarak bulundu. AK Parti’nin Şanlıurfa Kurucu üyesi. Partinin kuruluşundan bu yana kesintisiz Yönetim Kurulu üyeliği yaptı ve aynı zaman AK Parti İl Başkan Yardımcısı idi. İngilizce ve Arapça bilen Kutluoğlu; 22 Temmuz 2007 tarihinde  Milletvekili aday adayı olmuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com