Advert
Advert
Advert

Dr. İzzet Korkmaz'dan herkese teşekkür

Dr. İzzet Korkmaz'dan herkese teşekkür
Dr. İzzet Korkmaz'dan herkese teşekkür

  OP. DR. İZZET KORKMAZ’DAN HERKESE TEŞEKKÜR

 

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinden istifa ederek, AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Op. Dr. İzzet Korkmaz, Aday olan ve olamayan herkese bir çağrıda bulunarak “Durmak yok! Hizmete devam!” dedi.

 

“Önemli olan Şanlıurfa’ya ve ülkemize hizmet etmektir. Hepimiz bunun için yola çıkmıştık. Bazılarımız aday olup milletvekili seçilerek, bazılarımız da aday olamasak bile desteğimizi devam ettirerek hizmet kervanının içerisinde olmalıyız” diyen, Op. Dr. İzzet Korkmaz,  herkesi olumlu düşünmeye ve olumlu davranmaya davet etti.

 

Makam ve mevkilerin değil, buralarda görev yapan insanların ve bu insanların hizmet yaklaşımlarının önemli olduğunu ifade eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adaylarından Op. Dr İzzet Korkmaz; Şanlıurfa’da çok önemli bir süreç yaşandığını ve Şanlıurfa’nın bu süreçten yara almadan çıkması gerektiğini belirterek şu açıklamayı yaptı:

 

“Milletvekilliği ancak memlekete daha iyi hizmet edebilmek gayesi ile talep edilecek kutsal bir vazifedir. Biz de yola bu gaye ve memleketimize hizmet etmek düşüncesi ile yola çıkmıştık. Bütün Şanlıurfalılar samimiyetimizi ve ideallerimizi bildikleri ve bize inandıkları için bize gönüllerini, kapılarını, yüreklerini açtılar. Bizi sahiplendiler ve desteklediler. Binlerce insan bizim için dua etti. Bizi bütün hemşerilerim samimiyetle bağrına bastı. Hepsine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi önemli olan memleketimize hizmet etmektir. Her konumda, makam ve mevkide insan memleketine hizmet edebilir. Biz de nerede olursak olalım bizim sevdamız olan Urfa’mıza hizmet etmeye devam etmeliyiz ve edeceğiz.”

 

“Aday adaylığım süresince bana yakın ilgi gösteren, destek olan, dua eden, samimiyetleri ile beni kucaklayan ve bağrına basan bütün Şanlıurfalılara, aileme, dostlarıma, AK Parti Şanlıurfa ve Genel Merkez Teşkilatlarına, Aday Adayı arkadaşlarıma, geçmiş ve bu dönemin Milletvekillerine, değerli medya mensuplarına, bürokrat arkadaşlarıma, muhterem kanaat önderlerine, sivil toplum kuruluşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dedi

Ayrıca Aday olan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Diye sözlerine ekledi…

www.balıklıgöl.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu