Advert
Advert
Advert

Dr. İzzet Korkmaz esnafla iç içe

Dr. İzzet Korkmaz esnafla iç içe
Dr. İzzet Korkmaz esnafla iç içe

 Op. Dr. İzzet Korkmaz esnafla iç içe

 

   Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinden istifa ettikten, sonra seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor…

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, Şanlıurfa’nın Aşağı Çarşısı olarak bilinen Balıklıgöl, Haşimiye ve Akarbaşı caddesinde bulunan esnaflarını tek tek ziyaret ederek, onların hal ve hatırlarını sorarak destek istedi.

 

Esnafları tek tek dolaşarak hal ve hatırlarını soran Op. Dr. Korkmaz, Ak Parti hükümetinin yapmış olduğu icraatları anlatarak destek istedi.

 

Başbakan sevgisi sayesinde

 

     Beraberindekilerle dolaşmış olduğu yerlerde Balıklıgöl Caddesi olmak üzere bu caddedeki bütün esnafları ziyaret ederek, tek tek tokalaşıp öpüşerek hal hatır soran ve destek isteyen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. İzzet Korkmaz, Ak Parti hükümetinin gözle görülür başarılı icraatları ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sevgisi sayesinde hemen hemen herkesten sevgi ve saygı gördüklerini söyledi.

               Op. Dr. İzzet Korkmaz'ı çalışmalarından ve dürüstlüğünden dolayı çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyen arap kökenli bir esnaf; Sizi mutlaka alnınızdan öpmek istiyorum. delikanlı ve başarılı insan alnından öpülür dedi. Ve İzzet Korkmaz'ı alnından öperek teveccüh gösterdi.

 

Desteklerini istiyoruz

 

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Op Dr. İzzet Korkmaz, “Cenab-ı Hak bize de nasip ederse birazda, Milletvekili olarak ta bu memlekete, bu insanlarımıza hizmet etmeyi arzu ediyoruz, son olarak herkesin bildiği gibi, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde 5 yıl Başhekimlik yaptım, orda iyi hizmetler yaptığıma inanarak bu yola başvurdum…

 

Başvurmuş olduğumuz bu kutlu yolda hayırlısıyla, halkımıza Milletvekili olarak hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bu yolda çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağım. Allah nasib ederse olacak. Ben elimden geldiğince gayret ediyorum. Tek düşüncemiz de hizmet etmek. Onun için bu yolda da halkımızın bize de destek olmalarını istiyorum” dedi.

 

Haber: Mehmet Emin Kuş/ www.balıklıgöl.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı