Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat DPT Mer-Der'e Ziyaret

DPT Mer-Der'e Ziyaret

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2011 Çarşamba 14:41
DPT Mer-Der'e Ziyaret

MER-DER Eğitim Merkezini, DPT Daire Başkanı Yusuf YÜKSEL ve DPT Uzmanı Pınar ÖZEL tarafından ziyaret edildi.


MER-DER Eğitim Merkezi, DPT Daire Başkanı Yusuf YÜKSEL ve DPT Uzmanı Pınar ÖZEL tarafından ziyaret edildi.


MER-DER Eğitim Merkezi'nin faaliyetlerini yerinde takip eden Daire Başkanı, eğitim çalışmalarından çok memnun kaldığını özellikle dershanenin fiziki ortamını, projeksiyon ve bilgisayar destekli ders anlatılması, konferans salonu ve bilgisayar laboratuarı, 2010 yılında dershanenin başarısı % 72 olduğunu duyunca çok şaşırdığını söyledi. Dershaneyi gezdikten sonra bir açıklama yapan Yusuf YÜKSEL sözlerine şöyle devam etti.

Öncelikle projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Dershanenin fiziki ortamı olsun, kaynak olsun, öğretmen kadrosu olsun… vb özelikleri olsun yıllık 2000 lira olarak ödenen dershanelerden bir farkının olmadığını gösteriyor ayrıca servis imkanı olsun, bilgisayar laboratuarı olsun, konferans salonu olsun, projeksiyon ve bilgisayar destekli ders anlatılması değer dershaneselden bir farkının olduğunun bire bir şahit oldum ve bunları gördüğüm için çok mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Burada okuyan öğrencilerin çok şanlı oluğunu, devlet sivil toplum örgütlerine imkân verdiğinde neler yapıldığının bir göstergesidir bu proje. Özellikle Dernek Başkanı Davut Kırmızıaslan nezdinde diğer dernek üyelerine de çok teşekkür ediyorum. Bu dershanede onlarında emeği olduğunu biliyorum hepsine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com