Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Dosya yetiştirme yarışı

Dosya yetiştirme yarışı

Giriş Tarihi: 29 Mart 2010 Pazartesi 11:55
Dosya yetiştirme yarışı

Genç Siviller, CHP'nin bütün yasal düzenlemeleri Anayasa Mahkemesi'ne götürmesini "1. Geleneksel CHP-Anayasa Mahkemesi Dosya Taşıma Yarışması" düzenleyerek protesto etti. CHP Genel Merkezi önünde toplanan 50 kadar grup üyesine birer göğüs numarası ve sembolik dosyalar verildi. Grup adına yapılan açıklamada CHP'nin 36 defa Anayasa Mahkemesi'ne başvurduğuna dikkat çekilerek, "Her Anayasa değişikliğinden sonra Anayasa Mahkemesi'ne koşan CHP'yi yoğun günlerin beklediği bir dönemde CHP'ye kalifiye elemanlar kazandırmak için bu yarışmayı düzenliyoruz. Anayasa Mahkemesi önünde sona erecek yarışta, varış çizgisini geçen ilk kişi yarışmanın galibi olacak ve CHP'de istihdam edilmek üzere büyük bir avantaj kazanacak" denildi. Açıklamanın ardından 'start' verildi ve yarışma başlatıldı. Hızlı yürüyüş yapan eylemciler, daha sonra araçlarla İncek'teki Anayasa Mahkemesi'ne geçtiler. Araçlardan inen eylemciler, mahkemeni yan girişine açılan finiş pankartının önüne kadar bir müddet daha yürüdüler. Birinciliği kazanan Tarık Beyhan kupanın sahibi oldu.

Layık olmaya çalışacağım

Genç Siviller 1. Geleneksel CHP-Anayasa Mahkemesi Dosya Taşıma Yarışması'nı birincilikle bitiren Tarık Beyhan, kupanın sahibi oldu. Konfetilerin da atıldığı yarışmanın sonunda Beyhan, gelecek yarışmalara CHP'lileri de beklediklerini kaydetti. Beyhan birincilik için, "CHP'ye layık olmak için, Meclis'i çalışamaz duruma getirmek için çok dosya taşıyacağım" yorumunu yaptı. Tarık Beyhan, birinciliğini verilen şampanyayı patlatarak kutladı.

YENİ ŞAFAK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com