Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Dolarların Havada Uçuştuğu Düğün‏ İş Adamı Ali Taşçı Dünya Evine Girdi

Dolarların Havada Uçuştuğu Düğün‏ İş Adamı Ali Taşçı Dünya Evine Girdi

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 11:43
Dolarların Havada Uçuştuğu Düğün‏ İş Adamı Ali Taşçı Dünya Evine Girdi

Şanlıurfa’lı iş adamı Ali TAŞÇI önceki akşam Ferahnaz Dinçer ile krallara yakışır  bir düğünle dünya evine girdi.

Polonya’nın Varoşava şehrinde ticaret ile uğraşan Şanlıurfa’lı  İş Adamı Ali TAŞÇI önceki akşam İstanbul Floryada yaklaşık 800 kişinin katıldığı bir törenle dünya evine girdi.Düğün için Şanlıurfadan getirilen sıra gecesi ekibi gelen misafirleri  gecenin geç saatlerine kadar Şanlıurfa yöresel oyun havaları ile eğlendirdi.Uzun süre boyunca misafirler Sıra Gecesinin çaldığı müziklerle eğlendiler . Şanlıurfadan ve Polonyadan düğüne katılan misafirlerin arasında tanınmış isimlerden  eski futbolcu ve spor yazarı Hayri Ülgen,İstanbul Barosunun ünlü avukatlarından Saniye Ülgen,Şanlıurfalı İş Adamı Ali Ülgen,Gazeteci Nihat Çiçek,Şanlıurfalı İş Adamı Ufuk Bayhoca, İş Adamı Yakup Göndemir,İş Adamı Ayhan Gençaslan,İş Adamı İkmal Özer,İş Adamı Bülent Kaçar,Yalıköy Muh.Fehmi Kaçar,Yrd.Doç.Dr Ahmet Terzioğlu,Yrd.Doç.Dr.Mehmet Küçükkaya,  ve ayrıca düğüne telgırafları ile katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba,Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Habib Aslan’da düğün törenine katılan misafirleri yalnız bırakmadılar.

Gelin ve Damata Takı Takma Yarışı

Düğüne katılan misafirler gelin ve damata takı ve para takmak için misafirler uzun süre sıra beklemek zorunda kaldı.Yaklaşık 1 saat süren takı töreninde düğüne katılan misafirler takı takmak için birbirleri ile yarıştı.

Dolarlar Havada Uçuştu

Şanlıurfa sıra gecesi ekibinin oyun havası müziklerini çalması ile birlikde misafirler yerlerinde duramadı.Gelin ve damatın üzerinden saçılan dolarlar adeta gövde gösterisi gibiydi.Gelin ve damatın başına yaklaşık 20 bin dolara yakın para saçıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com