Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Doğuş Üniversitesinden kardeş okula yardım

Doğuş Üniversitesinden kardeş okula yardım

Doğuş Üniversitesi, düzenlediği üç ayrı “kardeş okul kampanyası” ile kilometrelerce ötede olanaksızlıklara karşın eğitimlerini sürdürmeye çalışan öğrencilere ulaşıyor.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2013 Çarşamba 12:00
Doğuş Üniversitesinden kardeş okula yardım

Toplumsal Duyarlılık Projeleri Ofisi koordinatörlüğünde,  7-15 yaş arası çocukların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere, “Elden Ele Kitap”, “Kıyafetlerinize Yeni Gardıroplar” ve “Tıka Basa Çanta” adlarıyla eş zamanlı olarak üç ayrı kampanya yürütüldü. Kampanyalara, Doğuş Üniversitesi’nin ve Doğuş Eğitim Kurumları’nın öğrencileri, çalışanları ve dışarıdan destek vermek isteyen gönüllüler birçok bağışta bulundu. Kütüphanelerde bekleyen okunmuş kitaplar, derslere yardımcı kitaplar ya da edebiyat eserleri, kalem, defter, cetvel, boya gibi kırtasiye malzemeleri ile birinci ve ikinci el kıyafetler toplandı. Ayrıca, UFO Firması tarafından okullara ısıtıcı desteği ile İsabet Yayınları tarafından lise test kitapları desteği sağlandı.

Sınıflandırması ve paketlemesi bizzat Doğuş Üniversitesi’nin gönüllü öğrencileri tarafından yapılan yardımlar; Şanlıurfa’daki Merkez Dikme İlköğretim Okulu ve Emirler Abdülkadir Demirkol İlköğretim Okulu, ile Van’daki Çaldıran Yaşkütük İlköğretim Okulu öğrencilerine ulaştırılmak üzere 14 Ocak Pazartesi yola çıkıyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi’nde Ebru ve Hat Sanatı Kursu Açıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com