Advert
Advert
Advert

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da
Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da

 

 

 

İstanbul DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ bölge temsilciliği Şanlıurfa’ya verildi.

 

Değişen sınav sistemi ve yenilenen müfredatla eğitimdeki değişiklik gün geçtikçe artıyor. Yenilenen sınav sistemi karşısında değişiklere açık olan eğitim kurumlarından biri olan Doğuş Üniversitesi bölge temsilciliğini Şanlıurfa’ya verdi.

 

1997 yılında kurulan Doğuş Üniversitesi gerek akademik kadrosu gerek de sosyal anlamda kendini ispatlayan Doğuş Üniversitesi 13 yılda 30 a aşkın bölümü bünyesinde barındırarak eğitim hayatına devam ediyor.İstanbul’un en modern yerinde Kadıköy’de bulunan üniversite bünyesinde;Fakülte ve Bölümler,Enstitüler,Meslek Yüksek Okulu,Yabancı Diller Bölümü,Türk Dili ve İnkılap Tarihi Bölümü,AB Koordinatörlüğü,Sürekli Eğitim Merkezi,ERASMUS,Farabi Değişim Programı ve Psikoloji Eğitim Merkezi barındırıyor.

 

DOĞUŞ-SEM(Sürekli Eğitim Merkezi) mevcut ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında, öğrencilere ve ihtiyaca yönelik kısa süreli eğitim ve sertifika programları ile halka açık seminerler ve kurumlar için özel eğitim programları düzenler. Amacı, kamu ve özel sektörlerde çalışanlarla değişik eğitim düzeylerinde ve yaş gruplarında olan toplum bireylerini, Üniversitenin bilgi birikiminden yararlandırarak çağın gerekleri ve koşulları bağlamında eğitmektir.

 

Öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek için bölge temsilciliği veren üniversitesi GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ temsilciliğini ise Şanlıurfa’da MEHMET GÜNEŞ’e verdi.

 

Ayrıntılı Bilgi : http://www.dogus.edu.tr

 

Bölge Temsilciliği: Bahçelievler Mah.119.sk Barış Apt Kat 1 No 4 Şanlıurfa

 

Telefon : 0414 312 65 09

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!