Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2010 Salı 12:49
Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa'da

 

 

 

İstanbul DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ bölge temsilciliği Şanlıurfa’ya verildi.

 

Değişen sınav sistemi ve yenilenen müfredatla eğitimdeki değişiklik gün geçtikçe artıyor. Yenilenen sınav sistemi karşısında değişiklere açık olan eğitim kurumlarından biri olan Doğuş Üniversitesi bölge temsilciliğini Şanlıurfa’ya verdi.

 

1997 yılında kurulan Doğuş Üniversitesi gerek akademik kadrosu gerek de sosyal anlamda kendini ispatlayan Doğuş Üniversitesi 13 yılda 30 a aşkın bölümü bünyesinde barındırarak eğitim hayatına devam ediyor.İstanbul’un en modern yerinde Kadıköy’de bulunan üniversite bünyesinde;Fakülte ve Bölümler,Enstitüler,Meslek Yüksek Okulu,Yabancı Diller Bölümü,Türk Dili ve İnkılap Tarihi Bölümü,AB Koordinatörlüğü,Sürekli Eğitim Merkezi,ERASMUS,Farabi Değişim Programı ve Psikoloji Eğitim Merkezi barındırıyor.

 

DOĞUŞ-SEM(Sürekli Eğitim Merkezi) mevcut ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında, öğrencilere ve ihtiyaca yönelik kısa süreli eğitim ve sertifika programları ile halka açık seminerler ve kurumlar için özel eğitim programları düzenler. Amacı, kamu ve özel sektörlerde çalışanlarla değişik eğitim düzeylerinde ve yaş gruplarında olan toplum bireylerini, Üniversitenin bilgi birikiminden yararlandırarak çağın gerekleri ve koşulları bağlamında eğitmektir.

 

Öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek için bölge temsilciliği veren üniversitesi GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ temsilciliğini ise Şanlıurfa’da MEHMET GÜNEŞ’e verdi.

 

Ayrıntılı Bilgi : http://www.dogus.edu.tr

 

Bölge Temsilciliği: Bahçelievler Mah.119.sk Barış Apt Kat 1 No 4 Şanlıurfa

 

Telefon : 0414 312 65 09

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com