Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisinden Kıbrıs Zirvesi

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisinden Kıbrıs Zirvesi

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, Kıbrıs’ta iki önemli ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 29 Temmuz 2012 Pazar 12:33
Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisinden Kıbrıs Zirvesi


Güneş, ilk olarak KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile Lefkoşa’daki Cumhurbaşkanlığı Konutu’nda bir araya geldi. Güneş, Cumhurbaşkanı Eroğlu’na, Kıbrıs Türk’ü için yaptığı değerli çalışmalar için bir teşekkür plaketi sundu ve Şanlıurfa’ya özgü el sanatının bir örneği olarak işlemeli kahve takımı hediye etti. Eroğlu da Güneş’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, ilk fırsatta Doğuş Üniversitesi’ni ziyaret etmek istediğini iletti. Kıbrıs’ın uluslar arası ilişkileri, Rum kesimi ile yürütülen görüşmeler ve KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın anısı üzerine yapılan sohbet yaklaşık yarım saat sürdü. Güneş, kendisini kabul ettiği için Eroğlu’na şükran ve saygılarını sunarken, Doğuş Üniversitesi’nin ev sahipliğini İstanbul’da da Urfa’da da her zaman göstermeye hazır olduklarının altını çizdi.
İkinci ziyaret Serdar Denktaş’a
Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Güneş, Kıbrıs’taki bir diğer görüşmesini ise merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın oğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı, Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş ile gerçekleştirdi. Denktaş’a öncelikle başsağlığı dileklerini ileten Güneş, kendisine Urfa’ya özgü geleneksel motiflerle bezeli kahve takımı hediye etti. Demokrat Parti genel merkezinde yaklaşık yarım saat süren ziyarette, Güneş Doğuş Üniversitesi’nin çalışmalarından ve akademik kalitesinden bahsetti. Denktaş da görüşmeden duyduğu memnuniyeti belirterek, Doğuş Üniversitesi’ni ziyaret etmek istediğini söyledi. Görüşmede, merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve ömrünü Kıbrıs davasına adaması üzerine de konuşuldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com