Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaret

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaret

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2011 Çarşamba 11:41
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaretDoğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi, kentte önemli temaslarda bulunuyor.

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, 2. kez Harran Üniversitesi Rektörü seçilen Prof. Dr. Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti. Rektör Mutlu’yu kutlayarak, görevinin ikinci döneminde önemli çalışmalar gerçekleştireceğine olan inancını dile getiren Güneş, Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mitat Uysal’ın tebrik ve başarı dileklerini de iletti. Rektör Mutlu ise Doğuş Üniversitesi’nin kentlerinde irtibat ofisi açmasından duyduğu mutluluğu vurgulayarak, ortak projeler yürütmeye her zaman hazır olduklarını söyledi.

Kimsesiz çocuklara moral ziyareti

Doğuş Üniversitesi’nin sosyal sorumluluk bilinciyle yürüttüğü çalışmaların Urfa’da başarılı bir örneğini sergileyen Mehmet Güneş, diğer ziyaretini ise kimsesiz çocuklar yurduna yaptı. Çocuk Esirgeme Kurumu Şanlıurfa Şubesi’ne giden Güneş hem miniklerle oyun oynayıp sohbet etti hem de çeşitli hediyeler verdi. Kurum Müdürü Abdülkadir Keskin ve diğer sorumlularla da görüşen
Güneş, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Müdür Keskin, kuruluşlarının maddi sıkıntısı olmadığını ancak toplumun ilgisizliğinin kendilerini üzdüğünü belirtti. Vatandaşların, Çocuk Esirgeme Kurumu’na daha duyarlı yaklaşmasının hem kimsesiz çocukları hem de kurumda görev yapanları daha mutlu edeceğini vurgulayan Keskin, bu anlamda Doğuş Üniversitesi İrtibat Ofisi’nin ziyaretinin anlamlı ve örnek bir davranış olduğunun altını çizdi.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com