Advert
Advert
Advert

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaret

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaret
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İRTİBAT OFİSİ'NDEN Rektör Mutlu ve Kimsesiz çocuklara ziyaretDoğuş Üniversitesi Şanlıurfa İrtibat Ofisi, kentte önemli temaslarda bulunuyor.

Doğuş Üniversitesi Şanlıurfa Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, 2. kez Harran Üniversitesi Rektörü seçilen Prof. Dr. Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti. Rektör Mutlu’yu kutlayarak, görevinin ikinci döneminde önemli çalışmalar gerçekleştireceğine olan inancını dile getiren Güneş, Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mitat Uysal’ın tebrik ve başarı dileklerini de iletti. Rektör Mutlu ise Doğuş Üniversitesi’nin kentlerinde irtibat ofisi açmasından duyduğu mutluluğu vurgulayarak, ortak projeler yürütmeye her zaman hazır olduklarını söyledi.

Kimsesiz çocuklara moral ziyareti

Doğuş Üniversitesi’nin sosyal sorumluluk bilinciyle yürüttüğü çalışmaların Urfa’da başarılı bir örneğini sergileyen Mehmet Güneş, diğer ziyaretini ise kimsesiz çocuklar yurduna yaptı. Çocuk Esirgeme Kurumu Şanlıurfa Şubesi’ne giden Güneş hem miniklerle oyun oynayıp sohbet etti hem de çeşitli hediyeler verdi. Kurum Müdürü Abdülkadir Keskin ve diğer sorumlularla da görüşen
Güneş, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Müdür Keskin, kuruluşlarının maddi sıkıntısı olmadığını ancak toplumun ilgisizliğinin kendilerini üzdüğünü belirtti. Vatandaşların, Çocuk Esirgeme Kurumu’na daha duyarlı yaklaşmasının hem kimsesiz çocukları hem de kurumda görev yapanları daha mutlu edeceğini vurgulayan Keskin, bu anlamda Doğuş Üniversitesi İrtibat Ofisi’nin ziyaretinin anlamlı ve örnek bir davranış olduğunun altını çizdi.
www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!