Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Doğumevi Hastanesi Başhekimliğine Şeyhanlı atandı

Doğumevi Hastanesi Başhekimliğine Şeyhanlı atandı

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzman Doktor Eyyüp Sabri Şeyhanlı, görevine başladı.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2014 Pazartesi 21:47
Doğumevi Hastanesi Başhekimliğine Şeyhanlı atandı


Daha önce Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde görev yaparken Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi Başhekimliğe atanan Başhekim Eyyüp Sabri Şeyhanlı 1976 Şanlıurfa - Siverek doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladı.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Şeyhanlı, 2001 - 2002 yılları yılları arasında Şanlıurfa 112 ambulans komutasında pratisyen doktor olarak görev yaptı. 2002 - 2003 yılları arasında Şanlıurfa Birecik İlçe Devlet Hastanesinde pratisyen doktor olarak görev yapan Şeyhanlı, 2004 yılında Adana Balcalı Hastanesi Çocuk Cerrahi kliğinde 1 yıl araştırma görevlisi olarak hizmet verdi. 5 yıl boyunca Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi ACİL TIP Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2010 - 2012 yılları arasında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki yıl ACİL TIP uzmanı olarak görev yaptı. Şeyhanlı, 6 ay Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde ACİL TIP uzmanlığı görevinde bulunduktan sonra 2014 Ocak ayında Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi başhekimi olarak göreve başladı.

Başhekim Eyyüp Sabri Şeyhanlı, Evli iki çocuk babası olup İngilizce dili bilmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Bakanlar Harran Tıp'ya yatan yaralıları ziyaret etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com