Advert
Advert
Advert

Diyarbakırspor taraftarları isyanda

Diyarbakırspor taraftarları isyanda
Diyarbakırspor taraftarları isyanda
Diyarbakırsporun bir grup taraftarı adına konuşan Mehmet Güven, Ne söylesek boş, 1968 yılında kurulan kulübümüz en kötü günlerini yaşıyor. Ortada yönetim yok, borç çok. Usulsüzlükler diz boyu.

Takımın maç oynayacak stadı yok. Bunun için tedbir alan yok. Bir kaç hafta sonra futbolcular alacaklarını isteyecekler. Edindiğimiz bilgiye göre öyle bir hale gelinmiş ki, futbolculara kulüpte 3 ögün çıkan yemek maddi durum nedeniyle çıkmaz olmuş. Futbolcuları idmana götüren otobüslere bile zor benzin bulunmuş.

Utanılacak bir kulüp haline geldi Diyarbakırspor. Kulüp gün geçtikçe batıyor. Herkes kulübü icraya veriyor. Bunun sonu yok. Zaten biz taraftarlar olarak bir çoğumuz takımımızın maçlarına gitmiyoruz. Onların oynayacağı stat da yok. Gitsinler maçlarını başka kentlerde oynasınlar. Yönetim kuruluda yol yakınken hemen istifa etsin. Kulüp, kayyumda daha iyi yönetilir dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zırtone     2015-10-01 Her saray bir gün mutlaka yıkılacaktır, zaten tarihte nice saraylar yıkılmıştır da; senin gibi troler yıkamaz. Reisi ancak Allah yıkar...
boş laffff     2015-09-28 belliki mı hemet sende tayyipçisinnnnn sarayınız yıkılacak merak etme
Zahide     2015-09-17 genel anlamda katildigim yönler olsa da katilmadigim taraf; PKK hicbir zaman Solculuk, Marksizm ve dini dışlayan bir örgüt olmadi..tam tersine kendi icinde bulunan sol ve marksizt-leninist düsüncedeki insanlarin infaz edilmesine bizzat belgeleriyle sahit olmusumdur..Islam Dinine de her Zaman sicak bakmis hatta bünyesinde bulunan ailelerin cogunlugu sunni kesimdendir..iste bu yüzden örgüte sempati duyan tek bir Alewi aile bulamassiniz..hatta sizler icin cok yeni bir Bilgi wereyim ; bundan 20 sene ewwel bile Almanya`da PKK örgütüne ait kurum ve derneklerde güya müslüman ülke Türkiye`de bile Kabul görülmeyen mescit odalari mewcuttu..yani örgütü bu denli dinsiz imansiz göstermek cok yanlis bir yargi.. ben ve benim gibi düsünen cewremdeki insanlar (daha cok Alewi kesim) olarak iste PKK`nin bu din hassasiyeti yüzünden vede solculara imansiz gözüyle bakisi yüzünden onlara karsi mesafesliydik.. acizane bizzat birebir sahit oldugum bu konulari sizinle paylasmak istedim...selam ve dua ile...!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü