Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Diyarbakır'da Ruh Sağlığı Kurul Toplantısı

Diyarbakır'da Ruh Sağlığı Kurul Toplantısı

Diyarbakır'da Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2015 Cumartesi 10:28
Diyarbakır'da Ruh Sağlığı Kurul Toplantısı

Diyarbakır Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) İl Koordinasyon Kurulu toplantı salonunda Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Doktor İnci Sobi Yavaş başkanlığında kurul üyesi kamu kurum ve kuruluş temsilcileriyle Toplum Ruh Sağlığı Merkezinin hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunabilmesi amacıyla ilgili kurumlar arası işbirliği görüşüldü.

Kronik ruh sağlığı bozukluğu (şizofreni ve benzeri psikotik bozukluklar ile duygu durum bozuklukları) olan hastaların takip ve tedavilerinin sağlanması için oluşturulan Toplum Ruh Sağlığı Merkezlerinin hizmetlerinin etkin şekilde sunulabilmesi için Diyarbakır’da TRSM İl Koordinasyon kurulu oluşturuldu.

Toplantıda söz alan kurul üyesi kamu kurum ve kuruluş temsilcileri Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Selahaddin EyyübiDevlet Hastanesi bünyesinde kurulmuş olan Toplum Ruh Sağlığı Merkezinin sorunları hakkında görüşlerini belirtildi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com