Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Diyarbakır'da polise resmi üniforma yasaklandı

Diyarbakır'da polise resmi üniforma yasaklandı

Bombalı ve silahlı suikast yapılacağı istihbaratı üzerine Diyarbakır'da asker ve polislerin resmi üniforma ile dolaşmalarının yasaklandığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2014 Pazartesi 10:44
Diyarbakır'da polise resmi üniforma yasaklandı

Bombalı ve silahlı suikast yapılacağı istihbaratı üzerine Diyarbakır'da asker ve polislerin resmi üniforma ile dolaşmalarının yasaklandığı ve logolu resmi araçların sokaktan çekildiği iddia edildi.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre, istihbarat birimlerinin "IŞİD bombalı, PKK silahlı suikast yapacak" raporu Diyarbakır’da güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

Di­yar­ba­kı­r’­da kır­sal­dan geldiği tes­pit edi­len 30 ki­şi­lik si­lah­lı gru­bun gü­ven­lik güç­le­ri­ne yö­ne­lik sui­kast ha­zır­lı­ğın­da ol­du­ğu ileri sürülürken, po­lis ve askerlerin res­mi kı­ya­fet­le so­ka­ğa çık­ma­sının ya­saklan­dığı iddia edildi. Res­mi araç­ların dev­ri­ye­den çekilerek zırh­lı araç­la­rın devriyeye çıkarıldı belirtildi.

Haberde, IŞİD'in de bombalı suikasta bulunacağı istihbaratının ardından şeh­re gi­riş ya­pan ve şe­hir için­de do­la­şan şüp­he­li araç­ların, MO­BE­SE ve dev­ri­ye atan zırh­lı araç­lar­la dur­du­ru­la­rak ara­ndığı bilgilerine yer verildi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com