Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Diyarbakır'da bitmeyen yol çalışmalarına tepki

Diyarbakır'da bitmeyen yol çalışmalarına tepki

Diyarbakır'da yapımı uzun süren yol çalışmalarından dolayı mağdur olduklarını söyleyen halk, duruma tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2015 Pazar 17:24
Diyarbakır'da bitmeyen yol çalışmalarına tepki

Diyarbakır’da yol yapım çalışmalarının uzun sürdüğünü, bu yüzden mağduriyetler yaşadıklarını söyleyen halk, duruma tepki gösterdi.

Yol yapım çalışmalarının yaz aylarında yapılması gerektiğini söyleyen şehir içi hattı minibüs şoförlerinden Nevzat Öner, kış aylarındaki yol yapım çalışmalarının daha fazla mağduriyetlere neden olduğunu kaydetti.

Yol yapım çalışmalarında dolayı sadece kendileri şoför olanların değil yolcuların da mağdur olduğunu belirten Öner,  “Bu yapılan asfalt çalışmalarının biran önce bitmesi lazım. Vatandaşlar sabah işe giderken geç kalıyor. Akşam mesai çıkışı ise saatlerce yolda bekliyorlar. Yaya ve yolcular da mağdur oluyor. Maalesef sesimizi kimse duymuyor. Bu asfalt çalışmalarının yazın yapılması gerekirken, kış ortasında yapılıyor. Bunu doğru bulmuyoruz ve biran önce yolların bitmesi istiyoruz.” dedi

Bir başka minibüs şoförü tepkisini şöyle dile getirdi: “Okullar tatilken neden asfalt çalışmaları yapılmıyor? Mesai saatinde yapılacak bir iş değil bu. Yapılan hizmetlerden memnun değiliz ve bu hizmetler mağduriyetlerden başka bir şeye yaramıyor.” (Emrah Deniz, Hamza Adiyaman- İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com