Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset "Diyarbakır halkının huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur"

"Diyarbakır halkının huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır merkez Sur il başkanlığına yapılan saldırıyı bir basın açıklamasıyla kınayan İl Başkanı Aydın Altaç, bu saldırının çözüm sürecine yapıldığını söyledi.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2014 Çarşamba 15:04

 AK Parti Sur ilçe İlçe binasına yapılan saldırının yeni bir kaos ortamı oluşturmak için bir girişim olarak değerlendiren Altaç, AK Parti Diyarbakır Sur İlçe Başkanlığına yapılan saldırıyı Diyarbakır Halkına, Demokrasiye ve Çözüm sürecine yapılmış olarak kabul ettiklerini söyledi.

Altaç, “İçerisinden geçtiğimiz bu hassas dönemde Diyarbakır’ın ülkemizde ki imajına ve huzur ortamına zarar verecek bu tip olayların bir daha tekrarlanmamasını temennimizdir.  Bu tür olayların yaşanması bizleri ziyadesi ile rahatsız etmiştir. Yapılan bu menfur saldırılar halkımızın gerçekleri daha net görmesine neden olmuştur. bu saldırıları yapanların amacı yeniden şiddet ve kaos ortamı oluşturmaktır. Huzuru kaçırmaya çalışanlara karşı dirençli olacağız, kardeşlik mesajları vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güvenin ve istikrarın sağlanmaya çalışıldığı bir dönemden geçildiğini ve böyle bir dönemde yapılmış olan böyle bir saldırının manidar olduğunu belirten Altaç, “Diyarbakır halkının huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur. Siyasi Partiler Demokrasinin olmazsa olmazıdır. Herkes ve herkesim Siyasi Partilerin düşüncelerine saygı duymalıdır. Sur İlçe Başkanlığımıza Yapılan Bu Menfur saldırı karşısında herkesi sağduyuya davet ediyoruz. Temennimiz bu tür saldırıların bir daha yaşanmamasıdır.” şeklinde konuştu. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com