Advert
Advert
Advert

Görmez; Zalimler hüsrana uğrayacaktır!

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez 28 kişinin hayatını kaybettiği, 61 kişinin de yaralandığı Çankaya'daki patlamaya ilişkin mesaj yayımladı. Diyanet’in resmi internet sitesinde yayımlanan mesaj Görmez, “İnsanlıktan nasibini almamış her türlü değerden ve vicdani duygudan yoksun kişi veya kişiler tarafından Ankara’da gerçekleştirilen bombalı saldırıyı esefle kınıyor” diyerek hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifa diledi.

Görmez; Zalimler hüsrana uğrayacaktır!
Görmez; Zalimler hüsrana uğrayacaktır!

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “İnsana, hayata ve huzura kasteden zalimler ve katiller güruhu çok iyi bilmelidirler ki Allah'ın adaletinden asla kaçamayacaklardır. Allah, zalimlerden bu hain saldırının hesabını er ya da geç mutlaka soracaktır. Bu hunharca katliamı gerçekleştirenleri ahirette can yakıcı bir azap beklemektedir. Allah, masum canların intikamını mutlaka alacaktır. Allah mazlumlarla beraberdir. Zalimler bu dünyada da ahirette de hüsrana uğrayacaklardır.

Cenâb-ı Allah bu saldırıda hayatlarını kaybeden masum kardeşlerimizi engin rahmet-i Rahmanıyla karşılasın, yaralarımıza derman olsun. Millet olarak sabır ve tahammül gücü zorlanan gönüllerimizi onarsın. Milletimizin başı sağ olsun. Amin.” (İLKHA)

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez Ankara bombalı saldırı ilişkin mesaj yayımladı Diyanet İşler Başkanı Mehmet Görmez Ankaralı bombalı saldırıya ilişkin mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler