Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Dışişleri Bakanlığı Aday Memurları Şanlıurfa'da

Dışişleri Bakanlığı Aday Memurları Şanlıurfa'da

Giriş Tarihi: 22 Mart 2010 Pazartesi 16:13
Dışişleri Bakanlığı Aday Memurları Şanlıurfa'da

 Şanlıurfa'ya gelen heyete Vali Nuri Okutan, sunum eşliğinde Şanlıurfa'nın bölgedeki stratejik önemini anlattı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tarihi ve turistik mekânlarını gezip, şehirlerin mülki amirlerinin deneyimlerinden faydalanmak isteyen Dışişleri Heyeti, Şanlıurfa'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdikten sonra İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplantı Salonunda Vali Nuri Okutan ile bir araya geldi.

Sunum eşliğinde Şanlıurfa'nın bölgedeki önemini anlatan Vali Nuri Okutan, Şanlıurfa'nın konumu ve uluslararası ilişkilerdeki önemini anlattı. Şanlıurfa'nın uluslar arası ilişkilerde bir sıklet noktası olduğunu belirten Vali Okutan, "Sizler dışişlerine yarınlarda yön verecek kişilersiniz. Ancak şunu gözden kaçırmamız gerekir ki, memleketimizi, değerlerimizi kavrayamadan dışişlerine yön vermemiz güçleşecektir. O yüzden bu ziyaretle memleketimizin potansiyeli en yüksek şehirlerden olan Şanlıurfa'ya gelmeniz bizleri onurlandırdı. Büyük değerler üretmiş ve bu değerleri tüm dünyaya sunmuş Hz. İbrahim'in Beldesi'ne hoş geldiniz" dedi.

Vali Okutan, heyete Şanlıurfa'yı tanıtan yayın ve cd'lerden oluşan bir set hediye etti ve İl Kültür Müdürlüğü bahçesinde çekilen toplu fotoğrafın ardından konuklarla vedalaştı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com