Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Diş Hastanesi Başhekimliğine Ufuk Yetkin atandı.

Diş Hastanesi Başhekimliğine Ufuk Yetkin atandı.

Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesindeki yeni yapılanma İLE Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine Dt. Ömer Ufuk Yetkin atandı.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2012 Çarşamba 19:55
Diş Hastanesi Başhekimliğine Ufuk Yetkin atandı.


Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Başhekimliğince 663 sayılı kanun hükmünde kararname gereği Şanlıurfa’da kurulan Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesindeki yeni yapılanmada görev alan Başhekim Dt. Ömer Ufuk Yetkin, eski Başhekim Dt. Kemal Kürkçüoğlu’ndan bayrağı devraldıktan sonra düzenlenen tanışma toplantısı ile Kürkçüoğlu’na teşekkür ederek günün anısına plaket verdi.


Plaket töreninde Başhekim Yardımcıları Bilal Doblan, Hasan Fehmi Al, İdari ve Mali İşler Müdürü Sait Koyuncu ile Müdür Yardımcısı Hüseyin İlhan da hazır bulundu.
ADSM olarak büyük bir aile olduklarını belirten Başhekim Dt. Ömer Ufuk Yetkin, “Kurum hizmetini aksatmadan halkımıza hizmet edeceğimizi, bu hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu herkesin bilmesi lazım. Bu hizmeti daha ileri götürmek için azim ile çalışacağımızdan da hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Merkezimizin kuruluşundan bu yana başarılı hizmetler yapmış olan değerli meslektaşımız Kemal Kürkçüoğlu kardeşimize de candan teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hedefimiz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi Diş Hastahanesine dönüştürmek ve hiçbir vatandaşımızın il dışına gitmemelerini sağlamak olacaktır” dedi.
Başhekim Yetkin, Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşundan bu yana Başhekimlik görevini sürdüren Dt. Kemal Kürkçüoğlu’nun yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı da kendisine plaket vererek teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com