Advert
Advert
Advert

Diriliş Başkanları Şanlıurfa konuştular: Diriliş engellenmez!

Diriliş Başkanları Şanlıurfa konuştular: Diriliş engellenmez! Diriliş Başkanları Şanlıurfa il Başkanı Sertaç Erdem ve İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte özel bir otelde yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Diriliş Başkanları Şanlıurfa konuştular: Diriliş engellenmez!
Diriliş Başkanları Şanlıurfa konuştular: Diriliş engellenmez!

Diriliş Başkanları Şanlıurfa il Başkanı Sertaç Erdem ve İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte özel bir otelde yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.
Yapılan toplantıda yarın Şanlıurfa Dergah Camii’nde Cuma Namazı çıkışında Diriliş Başkanları Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak Türkiye’nin ilk sivil anayasası olacak olan Kendi anayasanı kendin yaz kitapçıklarını dağıtacaklarını belirttiler.
Konuyla ilgili olarak basın açıklamasında bulunan İl Başkanı Sertaç ERDEM; “Türkiye’nin yeni anayasa çalışmaları olması dolayısıyla artık yeter diyerek diriliş başkanları olarak, Türkiye genelinde 25 il ve ilçelerinde yarın Cuma namazı çıkışında hazırlamış olduğumuz kendi anayasanı kendin yaz kitapçıklarını dağıtarak Anayasa’da istedikleri maddelerin belirtmelerini ve be nedenle Türkiye’nin ilk anayasasını çıkartmak için elimizden geleni yapacağız. Tabi bu bağlamda bu kitapçıklara vatandaşlarımızın yazacaklarını önemseyerek kitapçıkların hiçbir ücret ödenmeden PTT ve kargolar aracılığıyla genel merkezimize hiçbir ücret ödemeden gönderecekler. 

BASIN ACIKLAMASI
ÜMMETİN GÖZ BEBEĞİ ASİL TÜRK MİLLETİ!
Cehalet baltasıyla dalları ve gövdesi dahili ve harici bedbahtlarca budanan...lâkin Yüce Yaradanın tecellisiyle köklerini kurutmayan, tarihin tüm şeytani güçlerine karşı hayatın her alanında ve her mücadele kulvarında direnen milletimiz; Hak yolunda, ilim, irfan yolunda, adalet ve merhamet yolunda şehadetinin ve tevhid anlayışının misyonu gereği tekrardan kıyama kalkmıştır.
Bu kıyamın şimdiki adı "DİRİLİŞ" tir Elhamdülillah!
Kısa bir zaman diliminde yalnızca iç dinamiğinin gereği olarak bir araya gelen Anadolu insanı Türkiye’nin en büyük sıklarından birini oluşturmayı başarmıştır. Bu yapılanma yurt dışında da büyük teveccüh görmüş dünyanın çok yerinde de böylelikle teşkilatlanmasını gerçekleştirmiştir.
Kurulduğu andan itibaren ümmetin, mazlumların, milletin... hassaten de devletin...ve devleti temsilen reis-i cumhurumuzun safında tavır alan DİRİLİŞ BAŞKANLARI yıkıcı değil yapıcı eylemler gerçekleştirerek HAK YOLUN yolcuları olduklarını kamuoyu ile de paylaşmaya çalışmıştır.
İşte şu an gerçekleştirdiğimiz eylemlerimizden olan "BENİM ANAYASAM" çalışmasıda bu kavildendir.
Biz diyoruz ki;
1808 sened-i ittifakından beridir Osmanlı şemsiyesi altındaki ümmetin boynu batıcılık urganıyla çekiştirilmiş...emperyai niyetlerle ve amellerle bütün organları lime lime edilmiştir.
En büyük hesaplaşma arenası vesayetçi organizasyonların işbirliği ile ANAYASA çalışmalarında sahnelenmiştir.
ARTIK YETER!
Diriliş Başkanları genel başkanımız Sayın Haşan Türksel'in ifadesiyle diyoruz ki;
"TÜRKİYENİN HEDEFİ BÜYÜDÜKÇE HEDEF TAHTASINA KOYUYORLAR AMA BİLMİYORLAR Kİ ARTIK TÜRKİYE NİN DİRİLİŞİ ENGELLENEMEZ!"
Anayasa tartışmalarında biz de safımızı milletten yana seçiyor ve TÜRKİYE'NİN İLK SİVİL ANAYASASININ yazılması gerektiğini iddia ediyoruz, TALEP EDİYORUZ!
MİLLET KENDİ ANAYASASINI KENDİ YAZSIN!
13 mayıs 2016 da Cuma namazının hemen sonrasında "BENİM ANAYASAM" KİTABINI halkımıza dağıtacağız.
Türkiye genelinde 25 il ve ilçelerinde bu çalışmamızla "YETER, SÖZ MİLLİ İRADENİNDİR" diyoruz.
Halkımız boş olarak dağıtılan Anayasa kitabını kendi istekleri doğrultusunda kendi yazacak. Daha sonra bu kitapları ücretsiz olarak Diriliş Başkanlarına teslim edecek. Hukuk komisyonumuzla birlikte halkımızdan gelen talepleri biz de başta TBMM başkanımıza ve ilgili kuruluşlara sunumunu yapıp, kamuoyu ile de sonucu paylaşacağız.
Diriliş Başkanları Şanlıurfa İl Başkanı Sertaç Erdem

Diriliş Başkanları Şanlıurfa il Başkanı Sertaç Erdem İlçe Başkanları yönetim kurulu üyeleri özel bir otelde yerel ulusal basın temsilcileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!