Advert
Advert
Advert

Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçiminde Başkanlık için aday olan Mustafa Direkçi yaptığı yazılı açıklamada, kendisini destekleyen meclis üyelerine teşekkür ederken

Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki
Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki

Ticaret Sanayi Odası Basın birimi tarafından Şanlıurfa basınına yapılan haber servisinde kendisinin adının kullanmamasına ise tepki gösterdi.

Direkçi yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;”18.05.2013 cumartesi yapılan Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu, TOBB delegeleri ve meclis başkanlık seçimlerinde demokratik bir halk olan başkanlık yarışına bende arkadaşlarımızla birlikte liste çıkararak seçimlere katıldık.

 

Liste çıkarmamızın sebebi muhalefet olmak için değil, aksine yaklaşık 7 bin üyesi bulunan bir sivil toplum örgütünde seçim yarışına heyecan katma ve her meclis üyesi arkadaşımızın bu vebali büyük göreve katkıda bulunabilme ve gençlere bu kapıları aranabilmesi için 2. bir liste çıkarmayı bir görev saydık.

 

Seçim sonucu olarak 53 oy Sabri Er tekin beyin listesine 20 oyda Mustafa Direkçi nin listesine oy vererek meclis kurulu üyelerimiz teveccüh göstermiştir.

 

Meclis kurulu üyesi olarak 4 yıl boyunca memleketimiz ve mensubu bulunduğum oda için yapılacak doğru ve güzel projelerin destekçisi olacağımızı ancak yanlışların karşısında da seçimlerde gösterdiğimiz dik duruşa devam edeceğiz.

 

Yeni yönetim kurulu başkanı Sabri Bey ve yönetim kurulu üyelerine, Meclis kurulu başkanı İbrahim İletmiş beye ve TOBB delegesi arkadaşlarımıza ben ve 20 arkadaşımız adına görevlerinde başarılar dileriz.

Son olarak  Ticaret Odasının basın bürosunun Şanlıurfa medyasına seçim ile ilgili haber servisini yaparken bu 2. listeyi yok sayması ve tek kelime bile etmemesi  bizleri üzmüştür” dedi.

Bilindiği gibi siteniz bunu haberleştirmişti. O Haberi Okumak için TIKLAYINIZ!...

 

ŞUTSO Mustafa Direkçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu