Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki

Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçiminde Başkanlık için aday olan Mustafa Direkçi yaptığı yazılı açıklamada, kendisini destekleyen meclis üyelerine teşekkür ederken

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 15:53
Direkçi'den ŞUTSO'ya teşekkür ve tepki

Ticaret Sanayi Odası Basın birimi tarafından Şanlıurfa basınına yapılan haber servisinde kendisinin adının kullanmamasına ise tepki gösterdi.

Direkçi yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;”18.05.2013 cumartesi yapılan Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu, TOBB delegeleri ve meclis başkanlık seçimlerinde demokratik bir halk olan başkanlık yarışına bende arkadaşlarımızla birlikte liste çıkararak seçimlere katıldık.

 

Liste çıkarmamızın sebebi muhalefet olmak için değil, aksine yaklaşık 7 bin üyesi bulunan bir sivil toplum örgütünde seçim yarışına heyecan katma ve her meclis üyesi arkadaşımızın bu vebali büyük göreve katkıda bulunabilme ve gençlere bu kapıları aranabilmesi için 2. bir liste çıkarmayı bir görev saydık.

 

Seçim sonucu olarak 53 oy Sabri Er tekin beyin listesine 20 oyda Mustafa Direkçi nin listesine oy vererek meclis kurulu üyelerimiz teveccüh göstermiştir.

 

Meclis kurulu üyesi olarak 4 yıl boyunca memleketimiz ve mensubu bulunduğum oda için yapılacak doğru ve güzel projelerin destekçisi olacağımızı ancak yanlışların karşısında da seçimlerde gösterdiğimiz dik duruşa devam edeceğiz.

 

Yeni yönetim kurulu başkanı Sabri Bey ve yönetim kurulu üyelerine, Meclis kurulu başkanı İbrahim İletmiş beye ve TOBB delegesi arkadaşlarımıza ben ve 20 arkadaşımız adına görevlerinde başarılar dileriz.

Son olarak  Ticaret Odasının basın bürosunun Şanlıurfa medyasına seçim ile ilgili haber servisini yaparken bu 2. listeyi yok sayması ve tek kelime bile etmemesi  bizleri üzmüştür” dedi.

Bilindiği gibi siteniz bunu haberleştirmişti. O Haberi Okumak için TIKLAYINIZ!...

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com