Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Diksiyon Eğitimi semineri verildi

Diksiyon Eğitimi semineri verildi

Giriş Tarihi: 1 Mart 2010 Pazartesi 20:33
Diksiyon Eğitimi semineri verildi

Rabis Otel'de düzenlenen eğitim seminerine Genç MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Barut, Spiker ve Diksiyon Eğitmeni Bülent Şelli, ile Genç MÜSİAD üyeleri katıldı. Spiker ve Eğitmen Bülent Şelli, Genç MÜSİAD'lılara diksiyon gibi konularda eğitim verdi. Eğitime Şanlıurfa Genç MÜSAİD üyeleri katıldı. Şanlıurfa Genç MÜSİAD Başkanı Mahmut Barut, "Üyelerimize yönelik yaptığımız bu tür programların hem eğitim hem de sosyal yönden büyük bir fayda sağlıyor hem de üyelerimize buna benzer eğitimleri ayda birprogram düzenliyoruz" dedi.
Spiker Diksiyon ve Eğitmen Bülent Şelli ise, "Şanlıurfa'da böyle programların olması açıkçası beni sevindirdi. Şanlıurfa'ya kendi memleketime böyle bir program vesilesiyle gelmek ve burada bulunan hemşerilerimize böyle bir eğitim vermek beni sevindirdi" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Spiker ve Diksiyon ve Eğitmen Bülent Şelli katılımcılara "Diksiyon Eğitimi" verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com