Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim DİKKAT! su faturasu öderken dolandırılabilirsiniz!

DİKKAT! su faturasu öderken dolandırılabilirsiniz!

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2010 Cuma 23:25
DİKKAT! su faturasu öderken dolandırılabilirsiniz!

Şanlıurfa Belediyesi, Direkli, Devteşti, Osmanlı ve Muradiye gibi kenar mahallerde son günlerde ortaya çıkan “Sahte Tahsildarlara” karşın mükelleflerini uyardı.

      Kendisini “Şanlıurfa Belediyesi Personeli” olarak tanıtan ve “Sahte Kimlik” ile makbuz karşılığında su parası tahsil eden şahıslarla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı M.Emin İzol, mükellefleri “Dolandırıcılık” konusunda uyardı.

      Belediyeye ait merkez ve tahsilât büroları haricinde başka şahıs ya da kuruluşlara su parası, Emlak Vergisi ve ÇTV gibi ödemeler yapılmamasına dikkat çeken Başkan Yardımcısı İzol, “Son günlerde vatandaşlarımızdan aldığımız duyumlar neticesinde bazı özel şahısların sahte kimlik ile su bedeli tahsilâtı yaptığı, bu yüzden halkımızı mağdur ettikleri izlenmiştir. Hemşerilerimizin su paralarını yatırırken bizzat Belediyemiz tahsilât gişelerini tercih etmeleri gerekmektedir. Hemşerilerimizin bu tür istismarcılara kanmamalarını ve su bedellerini belediyemize ait tahsilât bürolarına yatırmaları gerektiğini belirtiyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com