Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Dikkat! Son 3 gün...

Dikkat! Son 3 gün...

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Sürücü Belgesi almak amacıyla Müracaat edenleri uyardı.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2015 Salı 08:50
Dikkat! Son 3 gün...

konuyla ilgili olarak Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:  Sürücü Belgesi almak amacıyla Müracaat Eden Vatandaşlarımızın Dikkatine!
Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinin Geçici 2. Maddesinde yapılan değişiklikle, 29.05.2013 tarihinden önce düzenlenmiş sürücü sertifikalarının 2 yıl içinde sürücü belgesine dönüştürülmesi aksi takdirde sertifikaların geçerliliğinin sona ereceği belirtilmiştir.

Bu nedenle 29.05.2013 tarihinden eski sürücü sertifikaları olanların sürücü belgesi alma hakkını kaybetmemeleri için 29.05.2015 tarihine kadar Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Bu durumda olan vatandaşlarımızın haklarını kaybetmemeleri için 24.05.2015 ile 29.05.2015 tarihleri arasında randevu almadan da Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne müracaat etmelerine imkân tanınmıştır.

    Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Çelik köprülerde çalışmalar bitmek üzere

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com