Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem DİKKAT!.. Fotoğraf yarışmasında son 6 gün

DİKKAT!.. Fotoğraf yarışmasında son 6 gün

Dicle Elektrik tarafından ‘Enerji Tasarrufu Haftası’ nedeniyle düzenlenen ve konusu enerji tasarrufu olan yarışmada, başvurular için son 6 güne girildi.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2014 Salı 12:22
DİKKAT!.. Fotoğraf yarışmasında son 6 gün

Ev hanımından öğrencisine varıncaya kadar herkese açık olan yarışmada, birinciliği kazanacak fotoğrafları çekenlere bir profesyonel fotoğraf makinesi ile bir akıllı cep telefonu verilecek.


Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ocak ayının 2.haftasında Enerji Tasarrufu Haftası kutlanıyor. Bölgede ve dünyada enerjinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Dicle Elektrik’in, bölge halkında da bu bilinci geliştirmek, enerji tasarrufu ve enerjinin daha verimli kullanılmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği fotoğraf yarışması, 19 Ocak Pazar günü mesai bitiminde sona eriyor.

Yarışmada son 6 güne girilirken, çok sayıda kişi gerek cep telefonları ile gerekse fotoğraf makineleri ile çektikleri fotoğraflar ile yarışma için başvuruda bulundu. Yarışmada daha önce herhangi bir yerde kullanılmış veya ikinci bir şahsa ait eserler kabul edilmezken, yarışma için çekilen fotoğrafların ya CD’ye kopyalanmış olarak Dicle EDAŞ’ın Diyarbakır’daki merkezinde bulunan Medya İletişim Birimi’ne, ya da dedasemedya@dicleedas.com.tr adresine e-mail olarak atmaları gerekiyor.

Yarışmaya katılacak eserlerin değerlendirmesini, konusunda uzman kişilerden kurulu yarışma jürisi yapacak ve yarışma için gönderilen eserlerin kullanım hakkı Dicle EDAŞ’ın olacak. Yarışmanın sonucu Enerji Tasarrufu Haftası’nın bitiminin ardından açıklanacak, hak sahiplerine ise ödülleri daha sonra düzenlenecek törenle verilecek.

Yarışmada profesyonel dalda birinciliğe layık görülecek eser sahibine profesyonel bir fotoğraf makinesi, amatör dalda birinci seçilecek eserin sahibine ise ödül olarak bir akıllı telefon verilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com