Advert
Advert
Advert

Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma

Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi, Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (ŞUFSAD) ve Marka Polis işbirliğiyle “Her An Harran” Fotoğraf Yarışması düzenleniyor. yarışmaya tüm fotoğraf severlerin katılabileceği açıklandı.

Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma
Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma

“Her An Harran” Fotoğraf Yarışması 

Medeniyetlerin kesişme noktası olan Harran’ın tanıtılması ve fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirilmesi amacıyla “Her An Harran” Fotoğraf Yarışması düzenlendi.

Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi, Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (ŞUFSAD) ve Marka Polis işbirliğiyle gerçekleştirilen yarışma, amatör veya profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olacak.

“Güzel Harranımız’ın tarihi, doğal güzellikleri ve insan yaşamı” temalı yarışmada; bir Mezopotamya şehri olan Harran’ın doğal güzellikleri, kubbe evleri, medeniyetlere ev sahipliği yapan tarihi mekanları, buğday tarlaları, el sanatları, gelenek ve görenekleri fotoğraflanarak ölümsüzleştirilecek.

Birinciye 7 bin TL ödül

Sadece 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında çekilen fotoğrafların değerlendirmeye alınacağı yarışmada; birinciye 7 bin TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 2 bin 500 TL ödül verilecek.

Yarışmanın jürisinde; Harran Kaymakamı Temel Ayca ile Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Erdal Kınacı, Haluk Uygur, Tekin Ertuğ, Burak Şenbak, Döne Otyam, Ergün Karadağ gibi önemli fotoğraf sanatçıları yer alıyor.

Yarışmayla ilgili detaylara www.heranharran.com adresinden ulaşmak mümkün.

Her An Harran Fotoğraf Yarışması Harran Kaymakamı Temel Ayca Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkan Erdal Kınacı Haluk Uygur Tekin Ertuğ Burak Şenbak Döne Otyam Ergün Karadağ Harran Kaymakamlığı Harran Bele
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!