Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Depsaş Genel Müdürü; Çiftçi Hakkını Bilmeli

Depsaş Genel Müdürü; Çiftçi Hakkını Bilmeli

Dicle Elektrik Şanlıurfa İl Koordinatörlüğünün bu sabah Düzenlemiş olduğu basın toplantısında elektrik sorunları masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2015 Cuma 16:12
Depsaş Genel Müdürü; Çiftçi Hakkını Bilmeli

Özel bir otelde gerçekleşen toplantıya Depsaş Genel Müdürü ve Şanlıurfa Bölge Koordinatörü Neşet Demirbağ, Dicle Edaş İl müdürü Esin Eroğlu, Dicle Epsaş İl Müdürü Şükrü Bereket, Dicle Edaş Kurumsal İletişim Yöneticisi Atilla Korkmaz ve kent genelinde görev yapan ulusal yerel gazete temsilcileri katıldı.

Depsaş Genel Müdürü ve Şanlıurfa Bölge Koordinatörü Neşet Demirbağ; vatandaş ve çiftçilere seslenerek “ben elektriği kullanıyorum, bunun bir karşılığı var, bir maliyeti var, demeleri gerektiğini ve kullandıkları elektrik parasının ödendiği takdirde bizim de daha iyi hizmet edebilme şansımızın olacağını…” söyledi.

Türkiye’de özelleştirme sektörüne girmesiyle Dicle Epsaş tarafından Şanlıurfa’ya 2015 yılında yaklaşık 53 Milyon 199 Bin TL hizmet yapılacağını aktaran Depsaş Genel Müdürü Neşet Demirbağ, “bir yılda yapılacak olan hizmet geçmiş yıllara nazaran 5 yıllık hizmete bedel” dedi.

Demirbağ konuşmasına “Şanlıurfa’yı 4 bölgeye böldüklerini aktararak enerji kesintisi olmaması için gerekli her türlü çalışmayı yaptıklarını, ancak kendilerinin de enerjiyi alıp sattıklarını, parasını alamadıkları takdirde yeteri kadar hizmet etmenin mümkün olmadığını” söyledi.

Yapılan açıklamanın ardından soru ve cevaplara geçilen toplantıda gazetecilerin 7 Haziranda elektrik kesilecek mi ve kedilere karşı önlem alındı mı sorusunu yanıtlayan Depsaş Genel Müdürü Neşet Demirbağ; “bilindiği gibi trafolar sürekli olarak kapısı kırılıyor. Bizde bunun önlemini alıyoruz fakat bu kedi olayı değil sadece trafoya fare, yılan, sincap, Kartalda girebilir. Biz bunun önüne geçmek için elimizden geleni yapıp 7 Haziranda elektrik kesilmemesi için önlemlerimizi arttıracağız." Diye konuştu.

Toplantı soru ve cevaplı olarak son buldu.

Haber; Mehmet Emin KUŞ/ www.balıklıgöl.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com