Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Denktaş ve Bucak TGK Açılışına Katılacak

Denktaş ve Bucak TGK Açılışına Katılacak

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2010 Perşembe 20:23
Denktaş ve Bucak TGK Açılışına Katılacak

Türkiye Gençlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığının açılışını KKTC Başbakan Yardımcısı ve DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile Eski Milletvekili Sedap Edip Bucak ile çok sayıda yabancı ülkelerin büyükelçileri yapacak. Açılışa iş,sanat ve siyaset dünyasından bir çok önemli isminde katılacağı belirtildi.

 

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın Sözcüsü Barış Durak,01.10.2010 tarihinde İstanbul İl Başkanlıklarının hizmete gireceğini ve bir çok sayıda önemli davetlilerin olacağını söyledi.

 

Açılışı KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş ile birlikte İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu,Eski Milletvekili Sedat Edip Bucak,yabancı ülkelerin Büyükelçileri yapacak. Açılışa iş dünyasının önemli isimlerinden Saran Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran,Güler Sabancı,Ali Ağaoğlu gibi isimlerinde katılması bekleniyor.

 

 

TÜRKİYE GENÇLİK KONFEDERASYONU KİMDİR ?

 

Yaklaşık 450 bin üyesi bulunduğu belirtilen Gençlik Konfederasyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş Türkiye için bir araya gelmiş gençlerden oluşuyor.Gençlerin artık bu çatı altında toplanacak.

 

Türkiye Gençlik Konfederasyonun Uyuşturucuya açtıkları savaşın, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel başta olmak üzere bir çok liderin de takdirini topluyor.Federasyona ünlü destekçiler arasında Kurtlar Vadisi Dizisi’nin Polat Alemdarı Necati Şaşmaz’ın da kendilerine destek olduğunu belirtiyor.

 

Konfederasyon, ideoloji, sağ-sol, Türk, Kürt, Laz, Çerkez ayrımı yapmadan tüm gençleri bir araya getirmeyi amaçlanıyor.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com