Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Demokrat Parti; "Süper Marketler Esnafları Bitirdi"

Demokrat Parti; "Süper Marketler Esnafları Bitirdi"

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası başkanı Mehmet Altun Başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz, Bekir Çiftçi ve Ahmet Oyan heyet halinde Demokrat Parti Şanlıurfa il başkanlığını ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 10:31
Demokrat Parti;


Toplantıya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun Başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz, Bekir Çiftçi ve Ahmet Oyan katıldılar.
Murat Bengi "Her önüne gelen bakkal açamasın, Bakkallık açmak için Belediye ruhsat vermeden önce o mahallede, o sokakta bakkala ihtiyaç varmı araştırması yapsın. O mahallede ihtiyaç fazlası bakkal varsa yeni bakkal açmaya izin vermesin. Aksi takdirde önceki Bakkallar da ekmek yiyemiyor yeni açan bakkal da ekmek yiyemiyor. Böyle olunca her kes zarar ediyor. Belediye araştırma yaparak nüfus sayısına göre "Arkadaş sen bu mahallede veya bu sokakta bakkal açma ancak şu mahallede veya şu sokakta bakkal açabilirsin"
Mustafa Polat "Eskiden Süper marketler sadece birkaç tane idi şimdi ise mahalle ve sokak araları süper market ve AVM' lerle dolmuş. Bu marketlerde sadece gıda maddeleri değil her türlü eşya satılmaktadır. Bunlarda her kesimden esnaf ve Sanatkârları olumsuz yönde etkilemektedir
Mehmet Altun "DP'nin kültürümüzde çok önemli yeri var Başta Sayın Necmettin Cevheri olmak üzere Şanlıurfa'nın gelişiminde önemli bir yeri vardır. Bizlere gösterdiği ilgilen dolayı Sayın Mustafa Polat'a ve Sayın Murat Bengi ye teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com