Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Demokrasi için evet diyeceğiz

Demokrasi için evet diyeceğiz

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2010 Çarşamba 20:35
Demokrasi için  evet diyeceğiz

BBP Genel Sekreteri Mustafa Destici, ''Bugüne kadar ülkeyi, bizi yönetenler, şu anda muhalefette olan partiler, 26 yılda terörün geldiği bu noktada, 8 yldır ülkeyi yöneten Adalet ve Kalkınma Partisi kadar sorumludurlar'' dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, parti liderleriyle görüşmesi kapsamında Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu ile bir araya geldi. Yaklaşık 1 saat 40 dakika süren görüşmenin ardından Erdoğan partiden ayrılırken, Destici görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulundu.

Görüşmede ağırlıklı olarak terör ve referandum konularının görüşüldüğünü belirten Destici, özel güvenlik görevlileri, emekliler ve fındık üreticilerinin sorunlarının da görüşmede ele alındığını bildirdi.

BBP'nin yapıcı, sorumlu ve yol gösterici bir siyaset anlayışını benimsediğini belirten Destici, ''özellikle PKK terör örgütünün siyasi uzantıları hariç bütün siyasi partilerle görüşebileceklerini'' ifade etti.

Bugün Başbakan Erdoğan ile paylaştıkları bilgilerinin bir bölümünü, iki yıl önce bir rapor halinde sunduklarını anımsatan Destici, Türkiye'de terörün 26 yıldır çözülemediğini ve topyekün mücadele edilemediğine şahit olduklarını bildirdi.

Destici, ''Bugüne kadar ülkeyi, bizi yönetenler, şu anda muhalefette olan partiler, 26 yılda terörün geldiği bu noktada, 8 yıldır ülkeyi yöneten Adalet ve Kalkınma Partisi kadar sorumludurlar. Son 8 yıldan Adalet ve Kalkınma Partisi sorumludur'' diye konuştu.

Türkiye'nin terörle mücadelesini yabancıların desteği olmadan tek başına çözmesi gerektiğini savunan Destici, partisinin de bugüne kadar terör üzerinden siyaset yapmadığını bundan sonra da yapmayacağını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com