Advert
Advert
Advert

Demokrasi Caddesi’nde Yosun tutan havuz kötü kokuyor

Şanlıurfa Eyyübiye ilçesi Camikebir Mahallesinde bulunan Demokrasi Caddesinde bulunan süs havuzunun yosun tutması ve atık suyun buradan akması, caddeye kötü koku saçıyor. Yosun tutan bu havuzun temizlenmemesi de vatandaşların tepkisini çekti.

Demokrasi Caddesi’nde Yosun tutan havuz kötü kokuyor
Demokrasi Caddesi’nde Yosun tutan havuz kötü kokuyor admin

 

Demokrasi Caddesi’ndeki kavşakta bulunan süs havuzu, çevreye kötü kokular saçıyor. Su Meydanı olarak bilinen  alanda kurulmuş olan süs havuzunun temizliğinin yapılmaması, kötü manzaraların sergilenmesine yol açıyor. Vatandaşlar tarafından da temiz kullanılmayan havuz, sıcak havaların da dahil olması sonucu süs havuzundan çok çöp havuzunu andırıyor.

Bunun yanında havuzun dibinde bulunan su borusundan da atık suyun akması, vatandaşların da tepki göstermesine neden oldu. Burasının birkaç gündür bu durumda olduğunu ifade eden vatandaşlar, buranın temizlenmesi için yetkililerin bir çalışma yapmaları gerektiğini dile getirdi. Borudan akan atık su, cadde boyu akarken kötü kokunun yanında çirkin bir manzaranın da ortaya çıkmasına neden oluyor.

GECELERİ DAHA ÇOK KOKUYOR

Yosun tutan süs havuzun hemen yanında bulunan kraathanede ortaya çıkan koku nedeniyle vatandaşların burada oturamadığını söyleyen vatandaşlar, suyun uzun zamandır buradan aktığını, bu nedenle yolun bile yosun tutarak zamanla kokmaya başladığını, bu durumdan da rahatsız oluklarını ifade etti.
(Ruhaajans)

Demokrasi Caddesi’nde bulunan süs havuzunun yosun tutması ve atık suyun buradan akması caddeye kötü koku saçıyor. Yosun tutan bu havuzun temizlenmemesi de vatandaşların tepkisini çekti. Camikebir Mahallesi Şanlıurfa Eyyübiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik