Advert
Advert
Advert

Demirkol'dan teşekkür ziyareti

Demirkol'dan teşekkür ziyareti
Demirkol'dan teşekkür ziyareti

Bilindiği gibi Şanlıurfa Özel Murat Fen Lisesi YGS 5 ve 6 puan türünden İl birincisi çıkarmıştı. Özel Murat Fen Lisesi öğrencilerinden Nihat Demirkol YGS-5 ve YGS -6'da'Şanlıurfa 1.si Türkiye 121.si olmuştu.

Bu anlamda Okul yönetimini tebrik etmek amacıyla okul idaresini ziyaret eden Nihat Demirkol'un babası Elektrik Mühendisi Fevzi Demirkol "Bu başarı okul yönetiminin, hizmetlisinden okul müdürüne kadar bütün eğitim kadrosunun eseridir. Bu başarıdan dolayı okul müdürümüzün şahsında okul yönetimine, eğitim kadrosuna ve bütün Özel Murat Fen lisesi çalışanlarını tebrik ediyorum" dedi.
 Özel Murat Fen Lisesi Müdürü Bilal Güler ise şunları kaydetti; "Fevzi bey'e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum Öğrencimiz Nihat Demirkol Şanlıurfa'da iyi bir derece elde ederek göğsümüzü kabarttı. Her ne kadar Fevzi Bey başarıyı okulun bir başarısı olarak kabul etse de biz Fevzi Bey'e ve ailesine böyle güzel bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz. Onu yetiştiren öğretmen arkadaşlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum.
 İnşallah ileride daha güzel başarılar elde edeceğine inanıyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti