Advert
Advert
Advert

Demirkol, Veysel Karani Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahallelerde yaptığı gezi ve incelemeler kapsamında Veysel Karani Mahallesine ziyarette bulundu. Mahallede incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de görüş alışverişinde bulundu.

Demirkol, Veysel Karani Mahallesinde İncelemelerde Bulundu
Demirkol, Veysel Karani Mahallesinde İncelemelerde Bulundu admin

 

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve birim müdürleriyle beraber Veysel Karani Mahallesini ziyaret etti. Başkan Demirkol, Mahalle Muhtarı Sadık Salar ile görüşerek, mahallede yapılan ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Mahallelinin talebini de Başkan Demirkol’a ileten Muhtar Salar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.
Başkan Demirkol, daha sonra Muhtar Salar, Başkan Yardımcısı Polatkan ve beraberindekilerle birlikte mahallede incelemelerde bulundu. Yapılan ve yapılması gereken çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de görüşerek taleplerini bire bir dinledi. Çalışmalarla ilgili mahalle sakinleriyle görüş alışverişinde bulunan Başkan Demirkol, parkta oynayan çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

Yapılan ziyaretle ilgili açıklama yapan Mahalle Muhtarı Sadık Salar, “Başkanımıza bizi ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum. Mahallemizin ufak tefek sorunları vardı. Onların istişaresini yaptık. Kendilerine taleplerimizi anlattık. İnşallah kısa zamanda bitecektir. Başkanımızın yükü ağır, Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.
Başkan Fevzi Demirkol da, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Veysel Karani Mahallemizi ve Muhtarımız Sayın Sadık Salar’ı ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde gözlemledik. Yapılacak ve düzeltilecek olan hususlarda muhtarlarımızla tespitlerde bulunduk. Veysel Karani Mahallemizde, muhtarımızla parkımızı, cadde ve sokaklarımızı birlikte inceleme imkanı bulduk.”

 

Mehmet Selim Polatkan halili Mehmet Selim Polatkan kimdir Mehmet Selim Polatkan Muhtarı Sadık Salar Sadık Salar Veysel Karani Mahallesi Veysel Karani
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle